Obrazek

HEJ HO!

19.10.2014
Napisane przez: Sil-chan
Obrazek Moi mangowi przyjaciele, jakże mi miło z powodu tylu komentarzy pod ostatnim postem. Jesteście przewspaniali :* Cała nasza grupa pracowała ze zdwojoną siłą i większym zapałem dzięki wam :)
Pozdrawiamy również tajemniczych wielbicieli, którzy z takim zapałem piszą do nas na chatboxie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile sprawia nam to frajdy :)
A teraaaz oklaaaaski dlaaa NINAKO, AYAME-CHAN i MINYUU, naszych nowych współtowarzyszy w tej mangowej krainie Sukoshi Kurushimi. Jesteście dla nas wsparciem i motywacją! Dzięki waszej pomocy możemy zdziałać o wiele, wiele więcej, a rozmowy z wami są nie tylko przyjemne, ale i przynoszą nam sporo radości.
No, moi mili, teraz ogłoszenia parafialne z mangowego konfesjonału :P Poszukujemy KOREKTORÓW, osób obdarzonych dobrą znajomością polskiej gramatyki i wyczuciem w kwestii stylistyki zdań. Chętni będą dla nas błogosławieństwie, a osoby, które do nas dołączą - wybawieniem.
P.S. Osoby zainteresowane powinny zgłaszać się do naszej szefowej, Kann, będącej naszą osobistą boginią korekt :)
Rozpatrzyliśmy wszystkie prośby o tytuły mangowe i wybraliśmy te (a tak serio, to dzisiaj Kann wybierała). Być może dziś otrzymaliście mniej rozdziałów, ale za to jakie wspaniałe.

1. 17 sai, Kiss to Dilemma vol.1 chap.4
2. Hachimitsu ni Hatsukoi vol.1 chap.1
3. Shinrei Tantei Yakumo vol.1 chap.2

Życzę miłego czytania! I ponieważ dzisiaj ja - Kanna aka Kann - wstawiałam aktualkę i wybierałam rozdziały, to pokrótce wyjaśnię jak i dlaczego :D Pierwszeństwo miała oczywiście prośba z facebooka, czyli Yakumo :) A ponieważ więcej próśb na fb nie uświadczyliśmy, to trzeba było wybrać z komentarzy. I tutaj już czysty traf, co z komentarzy wylosowałam :) Także! Warto składać propozycje :D Jeszcze raz miłego czytania! Pozdrawiam wszystkich cieplutko <3

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.