Obrazek


Ogórka Przywitanie

10.09.2017
Napisane przez: Kyuuri
Obrazek Cześć wszystkim, jestem Kyuuri. Niektórzy nazywają mnie Panem Ogórkiem, bądź Ogóreczkiem. Dołączyłem niedawno do najukochańszej grupy pod Słońcem (Sukoshi <3) i jest mi tutaj bardzo miło, przyjemnie, chociaż pracowicie. Od samego początku nie mogę narzekać na brak zadań, czuję się trochę jak Jurek Kiler ze słynnego polskiego filmu, który również nie mógł opędzić się od wszelakich zleceń.

Jako że rozpoczął się rok szkolny, chciałem złożyć najszczersze kondolencje wszystkim uczniom szkół podstawowych, gimnazjów (jeszcze przez jakiś czas) i szkół średnich. Nauka może nie jest łatwa i wstawanie do szkoły przychodzi z bólem, niemniej jednak opłaca się uczyć, bo przyszłość tkwi w nauce.

Zrozumiałem to w pracy, kiedy o 6 rano ciągnąłem paletę ważącą 800 kilogramów po długim na ponad 200 metrów magazynie. Wtedy postanowiłem iść na studia.

Wszystkim studentom z kolei oraz sobie, doradzam powoli przyzwyczaić się do wcześniejszego wstawania, gdyż czas leci tak szybciutko i październik tuż, tuż :D

A pracownikom zakładów, no cóż... Kiedyś każdy będzie musiał pracować na stałe i wtedy zrozumiemy wasze okropne cierpienia ;)

Wakacje miałem całkiem udane, chociaż nie za bardzo ruszałem się z miasta. Raz pojechałem nad morze, ale wiało strasznie i wszędzie na plaży leżały jakieś meduzy. O dziwo w nic nie wdepnąłem xD

A jak wam minęły wakacje?

A teraz zwieńczenie moich wypocin, czyli rozdziały:

1. Arcana vol.05 ch.30
2. Ayahatori Shoukanchou vol. 02 ch.09
3. Ero Meruhen - Ningyohime vol.02 ch.04
4. Zettai Karen Children vol.14 ch.128


Ps. Dziękuję Izie (Vensis) za jej ogromną pomoc i poświęcenie <3
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.