Obrazek

Baqusiowa aktualka

01.06.2013
Napisane przez: BaQu
Obrazek Heyo :D Z tej strony wasz świeżynek. Jeśli możecie, to udostępniajcie naszą stronkę na portalach społecznościowych, zachęcajcie znajomych do czytania wydawanych przez nas tytułów. Naprawdę nam dzięki temu pomożecie! Ogólnie wielkie, ale to wielkie podziękowania za to, że jesteście. To dzięki Wam mamy wciąż tę siłę i radość z uwijania się z robotą oraz tego, co potrafimy i robimy dla was- MANG!
Każdy z nas zasuwa jak może, doszedł nowy tytuł w projektach planowanych, a mianowicie Tokage no Ou. Trochę to ecchi, trochę krwawe. Cóż, jak przeczytacie, to ocenicie. Tłumaczę to akurat ja ;) Jeśli możecie, to zostawiajcie również komentarze, czy to pod aktualką, czy pod listą z downloadem danej mangi. Pewnie nasuwa się Wam pytanie ”Co mam zawrzeć w tym komencie?". Na pewno oceniajcie daną mangę, napiszcie o swoich odczuciach, pokażcie nam jak bardzo czekacie na kolejny rozdział.

Cóż to chyba tyle z mojej epopei narodowej. Zapraszam na kolejne chaptery mang, które (mam nadzieję) lubicie czytać. Bay Bay!

1. 3D Kanojo vol.1chap.1 Początek
2. Chocolate vol.2chap.6
3. Hana to Rakurai vol.1chap.3
2. Nobody Knows vol.3chap.10

BaQuś ładnie napisał nam aktualkę, ale Tsuki-san też musi kilka swoich groszy dorzucić :D
1. Rozpoczęliśmy nowy projekt – 3D Kanojo. Przyznaję się, że już bardzo go lubię. Mam nadzieję, że Wam również się spodoba. Od razu ściągajcie, czytajcie i podziwiajcie śliczną główną bohaterkę! :O
2. Mamy dzisiaj Dzień Dziecka! Z tej okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim małym i dużym dzieciakom wszystkiego najlepszego! Bądźcie pogodni i zawsze uśmiechnięci. Niech Wasi rodzice będą z Was zawsze dumni. Dbajcie o swoje zdrowie i uczcie się pilnie. Teraz wznieśmy kieliszki z szampanem Piccolo i stuknijmy się szkłem. Za Wasze powodzenia w życiu! <3

Teraz zapraszam do czytania :)

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.