Obrazek

Drodzy Czytelnicy.

29.05.2016
Napisane przez: IngridRicai
Obrazek
Maj niemal dobiega już końca, dni robią się coraz dłuższe i cieplejsze, a zieleń wokół aż razi, zatem pewnie wielu z was nie przeczyta tej aktualizacji od razu. Mimo wszystko postanowiłam napisać, jak rozkazała... yyy... poprosiła nasza grupowa Guru – Narushisu. Maj to piękny miesiąc – życie na Ziemi odnawia się i promienieje. Po kwitnącym kwietniu piąty miesiąc roku obdarowuje wszystkich ciepłem i radością. Dla mnie ten miesiąc jest jednak czymś więcej, niż okazją do pławienia się w promieniach słońca. Maj jest dla mnie symbolem zmian i rozwoju.
A mówię to nie bez powodu, ponieważ nie tylko mnie dotykają te zmiany, a całą rodzinę Sukoshi Kurushimi. I tak:

- Arisu dzięki swojej pracy zdobyła dodatkową rangę typesettera,
- Minachi wzbogaciła doświadczenie do zostania edytorem,
- PoZZZytywny także wszedł na wyższy level, dzięki czemu również zostaje edytorem,
- UchihaGuren rozwinęła skrzydła i dofrunęła na stanowisko typesettera, (nie czuję, kiedy rymuję :D)
- Soyokaze tłumaczenie pożegnał, zanim cokolwiek z tym zrobił i zaprzyjaźnił się z umiejętnościami edytora.

Jak sami widzicie. Nasza grupa nie dość, że nabiera doświadczenia i nowych ludzi, ale również pozwala ludziom się rozwijać, czy może znajdywać nowe powołanie...

Maj poza rozwojem przyniósł także rodzinie nowe nabytki, które mam zaszczyt powitać. Witajcie więc:

- Pelisia, utalentowana świeżynko, która obejmie stanowisko edytorki,
- Vensis, wszechstronna korektorko, która natychmiast awansowała do zajmowania się także tłumaczeniem i edycją,
- Ingrid, która... zaraz, przecież to ja! Hy hy... no tak, zapomniałam. Ja także jestem nowa w rodzinie i w związku z tym pozdrawiam wszystkich nowych i obecnych członków rodziny oraz czytelników, dla których będę redagować i edytować mangi, manhwy i co nam tylko przyjdzie do głowy. ;)

Jeśli tutaj dotarliście, to serdecznie gratuluję wytrwałości. Całkiem niedawno obchodziliśmy święto wszystkich Mam, więc ucałujcie je raz jeszcze i raz jeszcze powiedzcie, jak wiele dla was znaczą. Niech każda Mama codziennie otrzymuje prezent, jakim jest duma ze swojego dziecka.

To by było na tyle. Naprawdę podziwiam wszystkich tych, którym chciało się czytać to wszystko. Ze swej strony pragnę dodać, że coś czuję, iż będę miała przerąbane za te moje określenia, ale czego się nie robi dla dobra sprawy, czyż nie?

Teraz już z czystym sumieniem, że poruszyłam wszystkie tematy, mogę zaprosić was, drodzy czytelnicy, do zapoznania się z najnowszymi publikacjami naszej (teraz już, jak sądzę, mogę tak powiedzieć) grupy.1. 17-sai, Kiss to Dilemma vol.02 ch.09
2. Haru Matsu Bokura vol.01 ch.03
3. Nanoka no Kare vol.02 ch.11
4. Rokka Melt - Fiance wa Yukiotoko vol.01 ch.03,5

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.