Ekipa

Czyli w skład rodzinki wchodzą:

Narushisu Narushisu
Funkcja: Założycielka grupy,
Maskotka Grupowa
Kontakt: Karislonki2@gmail.com
O sobie: Dziwna, a do tego jedyna w swoim rodzaju. Życie jej kręci się wokół mang, których tak naprawdę nie czyta. Szukając spokojnego miejsca znalazła nową rodzinę - Sukoshi. Rodzina nie jest idealna (nie ma rzeczy idealnych), ale dla niej najlepsza na świecie.

Himeko Himeko
Funkcja: Szefowa, Tłumaczka, Typesetterka, Opiekunka planów
Kontakt: shayde87@gmail.com
O sobie: Kocham piec XD! Szczególnie dla najbliższych. Czuję się doceniona, gdy wiem, że każdy może na mnie polegać. Największą radość sprawia mi uśmiech innych. Moje życiowe motto, to "dzień bez dobrego uczynku, to dzień stracony"!

Sil-chan Sil-chan
Funkcja: Zastępca Szefowej, Strażnik FB, Tłumaczka, Edytorka, Typesetterka, Biały Neko Murzyn
Kontakt: Shoutbox; forum :3
O sobie: Cóż można o mnie powiedzieć? Jestem osobą (nie)zrównoważoną, która poszukuje sensu życia. Kocham spędzać czas na świeżym powietrzu z nosem w książce. To czego jestem całkowicie pewna to to, że zawsze można na mnie liczyć :)

Vensis Vensis
Funkcja: Zastępca Szefa, Korektorka, Edytorka, Tłumaczka, Typesetterka, Opiekunka Readera, Bambus
Kontakt: vvensis@gmail.com; Shoutbox
O sobie: Uwielbiam jeść i spać, a jak zostanie mi pomiędzy tym jakiś czas, to dużo oglądam (przede wszystkim psychologiczne anime) i gram (głównie w Guild Wars 2, ale innymi grami nie pogardzę). Kocham być zawalona projektami.

Afrobyta Afrobyta
Funkcja: Edytorka, Dramozjeb
Kontakt: Forum
O sobie: Krótko i na temat - szalony chemik, mól książkowy, czarny charakter, sezonowa siatkarka, wieczna nastolatka, żywiołowa tancerka z niesprecyzowanym gustem muzycznym, fanka M&A uzależniona od słodyczy i herbaty.

Akihiro Akihiro
Funkcja: Edytor, Typesetter
Kontakt: GG
O sobie: Fan K-Popu, jeśli O tym mowa, to głównie BTS. Narutard... serio... nie wiem, czy są ludzie, którzy obejrzeli Naruto tyle razy, co ja. Lubię różnego rodzaju sporty... i to chyba tyle.

Beatas125 Beatas125
Funkcja: Tłumaczka
Kontakt: GG 1497223; beatal-16@o2.pl
O sobie: A więc jestem molem książkowym, uwielbiam też horrory, thrillery, filmy historyczne i te na faktach i generalnie dzieła, przy których trzeba trochę pomyśleć. Jestem raczej dziecinną osobą, lecz strasznie tolerancyjną i wyrozumiałą, w sumie z każdym potrafię się dogadać ;p Poza tym uwielbiam tłumaczyć mangi, jak już coś zacznę, to nie spocznę, póki nie skończę xD

Cosbi Cosbi
Funkcja: Tłumaczka
Kontakt: :)
O sobie: Nazywam się Julia. Jedyną rzeczą różniącą mnie od większości ludzi jest to, że nie lubię słodyczy. A i jestem ruda.

Derion Derion
Funkcja: Korektor
Kontakt: GG
O sobie: Podobno nowy w grupie, ale kto to w ogóle jest? Nic o nim nie wiem, ale ma fajne zdjęcia, na których wygląda jak laska 11/10. Taki gender bender. Dziwny...

Dragona Dragona
Funkcja: Korektorka, Tłumaczka
Kontakt: dragona_rock@gmail.com
O sobie: Mój pseudonim artystyczny to Dragona Rock i normalnie zajmuje się pisaniem książek ^_^ Jednak poza książkami pasjonuję się M&A, dzięki czemu dołączyłam do swojej nowej rodzinki - Sukoshi ;3 Uwielbiam wątki romantyczne – bez nich manga czy anime nie ma sensu XD Kocham kawę i dobrą powieść.

Karcia53 karcia53
Funkcja: Edytorka, Typesetterka, Korektorka
Kontakt: Forum
O sobie: Jestem dosyć skromną i tolerancyjną osóbką. Bardzo lubię pomagać innym, o ile, rzecz jasna, czuję się na siłach, by podołać zadaniu :3 Poza m&a lubię czytać książki oraz rysować, chociaż średnio mi to wychodzi. Aha, dodatkowo jestem dosyć dziecinna, a zarazem poważna- ot, taka sprzeczność :D

Karuta Karuta
Funkcja: Tłumaczka
Kontakt: GG: 59717422
O sobie: Kocham wszystko, co japońskie - od mangi po język, kulturę i historię. Uwielbiam chodzić na spacery, najlepiej z aparatem w dłoniach. Obiektem moich westchnień są kwiaty wszelkiej maści (którym robię nałogowo zdjęcia) i panowie noszący krawat i okulary <3. Chętnie nabywam i rozwijam różne umiejętności.

Keikan Keikan
Funkcja: Tłumacz
Kontakt: GG
O sobie: Bardzo lubię anime, mangę i gry. Mam obsesję na punkcie zwierząt, a zwłaszcza kotów. Jestem miły i przyjacielski, chociaż trochę nieśmiały. Chętnie poznaję nowe osoby, ale zawsze zajmuje mi trochę czasu, aby się z nimi dogadać.

Kenta Kenta
Funkcja: Tłumaczka, Ogórkowy Kouhai
Kontakt: Kontakt
O sobie: Mam różne dziwne zainteresowania. Generalnie dużo tego. Nie jestem w niczym jakoś utalentowana, ale i tak lubię robić te rzeczy. Ludzie, z jakiegoś powodu, za mną nie przepadają, ale mówi się trudno. Amen.

Kuno Kuno
Funkcja: Edytor
Kontakt: GG
O sobie: Lubię ciszę i cenię sobie spokój. Czytam sporo mang i oglądam coraz to nowe anime. Fascynuję się kulturą wschodnią, przede wszystkim głównym celem zainteresowań jest Japonia. Moje hobby to to, co właśnie robię, czyli edytowanie mang. To coś więcej, niż samo edytowanie czuję, że zostawiam tam cząstkę siebie. Dzięki temu wszystkiemu czuję się szczęśliwy.

Kyuuri Kyuuri
Funkcja: Tłumacz, Edytor, Korektor, Senpai Kenty
Kontakt: GG
O sobie: Z zamiłowania sportowiec i hazardzista. Jestem człowiekiem przyjaznym, z prostackim poczuciem humoru, któremu wszystko się kojarzy. Lubię filmy, sport, gry wideo, muzykę rap, mangę oraz anime.

Majerann Majerann
Funkcja: Korektorka
Kontakt: Wtyczka
O sobie: Tworzę różne rzeczy - rysuję, piszę i inne. Lubię komiksy, książki, filmy i caaałą popkulturę. Niewiele o sobie mówię. Była grammar nazi.

Mashiriko Mashiriko
Funkcja: Typesetterka
Kontakt: Szybki
O sobie: Nieśmiała osóbka z obsesją na punkcie postaci z kocią osobowością. Uwielbia zieloną herbatę, kpop, Soulworkera i lola~

milckywayy milckywayy
Funkcja: Typesetter, Edytor
Kontakt: GG
O sobie: Miłośnik jesiotrów. Ja tu coś fajnego złapię kiedyś. xD Jesiotr to najbardziej zajebista i memiczna ryba jaka istnieje.

Narwus Narwus
Funkcja: Edytor, Typesetter
Kontakt: GG
O sobie: Jestem osobą otwartą, która czasami mówi aż za dużo. Uwielbiam koszykówkę oraz inne sporty zespołowe. Weekendami oglądam anime oraz czytam mangi. Samochody to także moje zainteresowanie od dziecka, w wolnych chwilach gram też w LoL'a.

Nikolett Nikolett
Funkcja: Tłumaczka
Kontakt: GG: 664174
O sobie: Uwielbiam książki, koty, podróże, tłumaczenia, M&A oraz pieniądze na to wszystko. Na co dzień staram się zachować stoicki spokój, w sytuacjach stresowych wyłazi ze mnie wrodzony cynizm, maksymalnie wpieniają mnie głupota ludzka i brak pomyślunku. Lekarstwem na każdy stres jest kot, a szczególnie ten mój własny - Wrzaskunia.

UchihaGuren UchihaGuren
Funkcja: Edytorka, Typesetterka
Kontakt: uchihaguren@wp.pl; GG 52859014
O sobie: Jestem osobą otwartą na ludzi, nienawidzę kłamstwa, chamstwa i oszustwa. Na co dzień jestem miła, kulturalna i zabawna. Jestem ambitna i zawzięcie dążę do celu. Zbytnia pewność siebie oraz szczerość do bólu to cechy, które u mnie przeważają. Jestem dość wybuchowa i potrafię nieźle przywalić więc rada na przyszłość Julii się nie denerwuje... bo marny los.


Byli z nami:


Kanna, Tsuki-san, Saku, Kikari, Lucy1, Aruś-chwan, yami yami, BaQu, Meshi, kvothe, cytryna, Aunneee, Marcie, Lilith, Kiminiko, Minewra Valkiri, Evaine, Talila Valkiri, Ninako, minyuu, mini, Ayame-chan, Sekai, Thranduill, ChoSang, KakakolaAmi, Minachi, Syndicade, saosin, Finian, Akihito, Olay, Euvarios, meevellon, AlekLyirke, Lady Stripper, Senshi, Zefirek, reddcandy, Emiko, Hei, Charmin, Soyokaze, Arisu, PoZZZytywny, Yuzurushi, KrisuLeniwiec,Okane, Nildsa, wampamira, Pelisia, IngridRicai, Shirohebi, Erika, Karmel, Freya, yaslon, Nakato, Surima, AkaneXx, Gerasik1999, Gekoniasty, Nana

 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.