Obrazek

Dobra Kochani.

08.12.2015
Napisane przez: meevellon
Obrazek Po pierwsze chciałam zwrócić uwagę na to jak szybko leci czas.. Dla mnie wiąże się to ze zbliżającą się maturą… osiemnastką... Ale chyba jednak najmocniej nie mogę się pogodzić z myślą o samodzielności i ogromnych zmianach.. Gdy tylko zastanawiam się nad tym jak będzie po wyprowadzce od rodzinnego domu... bez mojej rodziny... bez tego domu pełnego wspomnień...
Nie móc widzieć ich każdego dnia jak zawsze... Bez tych wspólnych chwil oglądając film, bądź program w telewizji..kiedy wszyscy żartowali do łez... Bez ciepła bijącego od serca naszego kochanego domku... Bez zimnych nocy spędzanych razem przed kominkiem... Gdzie to wszystko zniknie.. Gdzie? Ulotni się jak wszystkie chwile, które już minęły bezpowrotnie.. Nie chcę żyć na świecie bez mojej rodziny... Ale wiem, że to nieuniknione.
A teraz, kiedy pomyślę o zbliżających się świętach... i wiem, że choć na chwilę zapomnę o tym co nieuniknione... Jak mogę nie czuć ducha świąt… Wizja Nas siedzących razem przy stole... dzieląc wspólny posiłek.. żartując, rozmawiając tak jak zawsze... Jak mam nie kochać tych magicznych chwil... Chciałabym, żeby nigdy nie minęły… Żebym nie musiała myśleć, co będzie jutro. Czuć jedynie ich ciepło i zapach jedzenia, które wszyscy robiliśmy... Ciągle widzieć ich uśmiechy, kiedy otwierają swoje prezenty... Chcę, by to trwało wiecznie.
A wam, moi drodzy życzę równie mile spędzonych chwil, wspaniałego jedzenia, wielu uśmiechów i pocałunku o północy 31 grudnia, od rodziny, ukochanej osoby, pupila… nie ważne od kogo... Ważne, że ja wam wszystkim wtedy będę słać buziaki, bo was kocham moje sumiaki, a w pędzie szkolnym nie mam czasu, by wam o tym przypominać... ale tęsknie i kocham was mocniej niż sobie to wyobrażacie.
Wasza meev.

1. Bokura no Kiseki v.02 ch.05


PS: Wesołych Świąt...
A czytelnikom, miłego czytania...
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.