Obrazek

Mili moi!

04.12.2015
Napisane przez: Minachi
Obrazek Mili moi! Dzisiaj mamy już czwarty dzień Mangowego Kalendarza Adwentowego! Dla mnie jest to dzień szczególny, gdyż cierpię na... tetrafobię. Zanim jednak otworzycie google i zaczniecie szukać znaczenia tego dziwnego terminu, spieszę z wyjaśnieniami - jest to pewnego rodzaju niechęć do liczby 4, spopularyzowana głównie w Azji Wschodniej, gdyż słowa określające tę cyferkę z reguły mają drugie znaczenie, którym jest... śmierć. Jeszcze kilka miesięcy temu traktowałam to z przymrużeniem oka. Ot, jeden z tych wszystkich, zupełnie niesprawdzających się przesądów. Niemniej jednak, kiedy zaczął prześladować mnie pech, wszystko zaczęło łączyć się w całość.
Tak oto od sierpnia jestem posiadaczką numeru składającego się praktycznie z samych czwórek, a wraz z początkiem roku szkolnego pod ową cyferką 4 znajduje się moje imię oraz nazwisko. Mam wręcz wrażenie, że tylko mnie widzą nauczyciele, kiedy potrzeba "ochotnika" do odpowiedzi. A przecież w klasie jest ponad trzydzieści osób...

Nawet moja kochana roślinka, której celem było przynoszenie szczęścia w określonych dziedzinach (w zależności od liczby łodyg), postanowiła się zbuntować:

Obrazek

Mam nadzieję, że rozumiecie teraz, dlaczego dzisiejsza aktualka jest tak późno. Szereg zdarzeń sprawił, że siedzę właśnie zestresowana i wykończona, starając się w jakiś sposób ubrać myśli w słowa. Presja była ogromna, ale - na szczęście - Naru szybko pomogła mi w uporaniu się z problemem, polecając... rozmowę ze ścianą.

Obrazek

Wraz z dziewczynami przygotowałyśmy dla Was pierwszy rozdział nowego projektu, którym jest P to JK. Na tę chwilę w oryginale pojawiły się 23 rozdziały. Moim (jakże skromnym) zdaniem, z każdym kolejnym historia robi się coraz bardziej ciekawa. Dlatego też nie sugerujcie się jedynie pierwszym chapkiem i uznajcie go za swojego rodzaju prolog.

Chciałabym również zachęcić wszystkie nieśmiałe osóbki do dołączenia do grupy. Niedługo minie rok od chwili, kiedy napisałam na widocznym po prawo czacie. Możecie uwierzyć mi na słowo, że spotkało się to z bardzo miłym odzewem, a ja ( po otrzymaniu odpowiedniego wycisku od pewnejosobyktórejniewymienięzimienia, oczywiście) stałam się szczęśliwą typesetterką. Dlatego też nie wahajcie się i sięgnijcie po testy~!

1. P to JK v.01 ch.01 Nowość!

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.