Obrazek

Witałki w kolejnej aktualce!

31.10.2015
Napisane przez: Emiko
Obrazek Niedługo koniec października jest coraz zimniej, ciemniej...
Ale dziś nie o tym, bo jakie mamy dzisiaj święto?
Halloween! Halloween! Kto zapomniał nie dostanie ani cukierka, ani dyni.
No któż nie kocha Halloween? Mam nadzieję, że wasze koty, psy, fretki, itd. są przebrane za księżniczki lub pająki!
Szykujcie prześcieradła, bo to będzie najnudniejsza aktualka wszechczasów! Jej!
Tak naprawdę nie wiem o czym pisać... bla...bla...bla...bla...bla... Bla, bla?
No, dobra, więc Halloween powstało ponad 2 tyś. lat temu...bla...bla...bla.
Dobra, opowiem wam o moim psie, którego opętał duch. Tak, duch. Skacze przez płot, łapie myszy (nie tylko te od laptopa), szczeka na inne koty, je muchy i biega za ptaszkami, a mój kot leży, śpi, je, biega, śpi, je, biega.
Postawiłam diagnozę!
Zamienili się ciałami! Opętał ich duch! Trzeba zrobić Egzorcyzm (wcale nie szukałam tego w Wujku Google, bo nie wiedziałam jak to się pisze... wcale).
Ach i znowu zanik mej najukochańszej weny... bla... bla... bla.
Pozdrawiam muchy, które każą o sobie pisać! Kocham jak chodzicie mi po twarzy i wchodzicie w oko! (Hihi) 1 godzinę później.
Dodam, żeee, żeee znów pustka w głowie. Czas by przypomnieć o odkurzaczach, bo dzięki nim duchy, które tak kochamy znikają z naszego życia! Buuuu!
Jutro zaczynamy listopad, a listopad przynosi reklamy ze świętami… Kto się nie może doczekać tych superaśnych reklam!
Łeeee o czym ja mam pisać… wszystko napisałam, aaaaa, przypomniało mi się. Dawajcie ludziom cukierki! Cukierki! Cukierki! Cukierki...i dynie! Niech się radują, cieszą, że właśnie wy im je daliście! Albo nie dawajcie im będzie mniej dla mni... dla was. :D Aż się głodna zrobiłam, ogłaszam przerwę na jedzenie!
Nauczcie się złowrogiego śmiechu! Przebierzcie się za wampira, księżniczkę, fredka albo frytkę!! Przestraszcie innych sztuczną krwią! Narysujcie coś! Wyjdźcie na dwór! Przebierzcie się za...za... nie wiem...ym ooo za dynie, hot-doga, jej ! Parówkę!
Stworzymy armie parówek! Parówki będą rządzić światem, buhahhah. Szczerze nie lubię parówek, wole psy :D i frytki. Nie zapomnijcie o tym dniu, bo będziecie, jak ja, płakać cały dzień, że o nim zapomnieliście :') Niestety już swój mózg i rozum zgubiłam, nie zgubcie ich, bo będziecie tacy jak ja! :") Dziewczyny nie martwcie się zbędnymi kaloriami, bo wszystko pójdzie w cycki!
Lub tyłki. xDDDDDD No, a faceci no cóż z nimi gorzej, hihi. Na te piękne czasy zamówcie nową trumnę, no chyba nie chcecie, by się stara zacięła. Oglądnijcie śmieszne koty (one są lepsze od tej nudnej aktualki). Ach, ja może już zakończę moje nudne teksty, zapraszam na wspaniałe rozdziały, nie zapomnijcie swoich głów. Najnudniejszą aktualkę pisała Emiko, pewnie po raz ostatni :D

1. Love so Life vol.09 ch.48
2. Love so Life vol.09 ch.49
3. Monochrome Myst vol.02 ch.09
4. Namaikizakari. vol.01 ch.04
5. Ookami Heika no Hanayome vol.01 ch.29
6. Seifuku de Vanilla Kiss vol.01 ch.01 Nowość!

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.