Obrazek

Październik miesiącem zwierząt!

13.10.2015
Napisane przez: Kokakolaami
Obrazek Hej wszystkim!
Po raz kolejny dostąpiłam zaszczytu pisania dla Was. Ponieważ październik jest miesiącem zwierząt, postanowiłam do tego nawiązać w dzisiejszej aktualce.
Dziś opowiem Wam trochę o moim nowym podopiecznym: Hiro. To mój jakże "cudowny i wyrozumiały" kot... Jego ulubionym zajęciem jest wykopywanie ziemi z doniczek moich ulubionych kwiatów, atakowane moich nóg na każdym kroku i przytulnie się do mojej twarzy swoją kocią dupcią...
(Jak np leżę na łóżku to przychodzi i tak się przymiziuje, że mi swój tyłek do twarzy przykłada)... Nie wspomnę o tym, że Hiro uwielbia pić wodę z akwarium żółwia, chociaż obok stoi miska pełna mleka...
Ostatnio odkryłam jeszcze jedną ważną rzecz na temat mojego kota. Ponieważ po raz kolejny mi podpadł, to w ramach "zemsty" postanowiłam go wykąpać z masą piany. Gdy już było po wszystkim, zrobiło mi się go żal bo wyglądał jak patyczek od loda. Postanowiłam go wysuszyć. Powiew z suszarki ukazał mi prawdę- kocie piersi!!!!! W ten oto sposób (z lekką pomocą taty, który potem jeszcze raz obadał co i jak) okazało się, że KOT Hiro to KOTKA!!!!:) teraz rozumiem dlaczego jest taka wredna, złośliwa i uparta! No bo to baba! Dosłownie jakby 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku miała napięcie przedmiesiączkowe;)

Moje całe ręce i nogi wyglądają zupełnie jakbym z pośpiechem przedzierała się przez zagajnik pełen krzaków róż... Ale tak to już bywa, gdy sie ma się pod opieką kotkę sadystkę... Oczywiście oprócz tych przykrych zdarzeń są i takie, które miło się wspomina dlatego właśnie apeluję do wszystkich właścicieli zwierzaków:

KOCHAJMY JE Z CAŁEGO SERCA ;)

Obrazek

Obrazek

ObrazekNa zakończenie przytoczę pewną historię, którą przeczytałam kiedyś w Internecie:

„Jako młody chłopak chciałem przeżyć niezwykłą przygodę i wyruszyłem ze znajomymi w Bieszczady. Dostaliśmy pracę w stadninie. W zamian za nocleg i jedzenie mieliśmy karmić i czyścić konie. To był mój pierwszy kontakt z tymi zwierzętami, więc trochę się ich bałem. Nie dałem się namówić nawet na krótką jazdę pod okiem instruktora, a każde wejście do boksu mocno mnie denerwowało. Konie chyba to wyczuwały i nerwowo reagowały na moją obecność. Pewnego dnia w stadninie wybuchł pożar. Udało się nam otworzyć boksy i zwierzęta zdołały uciec. Gdy paliło się już na dobre, usłyszałem przeraźliwe rżenie dochodzące z końca stajni. Przypomniałem sobie, że jeden z koni, wyjątkowo narowisty, czasami dodatkowo był przywiązywany do żłobu. Wbiegłem do środka i zobaczyłem go wśród płomieni. Nigdy nie widziałem tak przerażonej istoty. Niewiele się namyślając skoczyłem pod wierzgające kopyta i odwiązałem rozszalałe zwierzę. Koń ocalał. Niedługo potem skończyły się wakacje i wyjechaliśmy ze stadniny. Po roku wróciłem w to samo miejsce. Po tamtej przygodzie oswoiłem się już z końmi i nie bałem się już na nich jeździć. Tylko ten uratowany z pożaru nie pozwalał się nikomu do siebie zbliżyć. Nikt już na nim nie jeździł, całymi dniami pasł się dziko na łące. Niedaleko pastwiska był głęboki staw. Koledzy często się w nim kąpali, ale ja nie umiałem pływać. Któregoś dnia wybrałem się samotnie na spacer. Podszedłem za blisko do stawu i ziemia na jego brzegu usunęła mi się spod stóp. Wpadłem do wody i zacząłem tonąć. Wiedziałem, że nie ma nikogo w pobliżu, ale mimo to krzyczałem wniebogłosy. Kiedy wydawało się, że nie mam już szans, zobaczyłem konia , który galopuje w kierunku stawu. Podpłynął do mnie, a ja ostatkiem sił uczepiłem się jego szyi i w ten sposób wydostaliśmy się na brzeg. Uratował mi życie tak, jak ja jemu przed rokiem. Nadal pozostał dziki i niedostępny, ale gdy patrzyłem mu w oczy, przysiągłbym, że widziałem w nich wdzięczność."

ObrazekA teraz czas na rozdziały :P
Smacznego!

1. Abnormal-kei Joshi vol.02 ch.05
2. Abnormal-kei Joshi vol.02 ch.06
3. Abnormal-kei Joshi vol.02 ch.07
4. Abnormal-kei Joshi vol.02 ch.08
5. Boku no Sekai Kimi no Real vol.01 ch.01 Nowość!
6. Crazy Girl Shin Bia vol.15 ch.69
7. Crazy Girl Shin Bia vol.15 ch.70
8. Eonjerado ch.00 Nowość!
9. Eonjerado ch.01
10. Hana Yori Dango vol.11 ch.69 Nowość!
11. Hana Yori Dango vol.11 ch.70
12. Hana Yori Dango vol.11 ch.71
13. Love so Life v.08 ch.45
14. Love so Life vol.09 ch.46
15. Love so Life vol.09 ch.47
16. Shinrei Tantei Yakumo vol.03 ch.09

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.