Obrazek

List do K.

25.06.2015
Napisane przez: Evaine
Obrazek Hej wszystkim, tutaj Evaine. Od pewnego czasu (bo dokładnie to nie wiem ile xD) pełnię w grupie funkcję tłumacza. Mogłabym się rozpisywać o tym jaka super panuje w grupie atmosfera (a rzeczywiście tak jest!), z jakimi fajnymi ludzikami się współpracuje (tutaj też nie blefuje!), jednak zdecydowałam się w dzisiejszej aktualce wyznać moje uczucia do K. Zanim to uczynię, z tego szczególnego miejsca chciałabym przedstawić wam bardzo ważny proces jakim jest fotosynteza (na życzenie Naru <3). A więc, żeby roślinka "wypluła" nam tlen musi go z czegoś przerobić, prawda? Więc "połyka" sobie dwutlenek węgla, kradnie ze środowiska wodę i zapierdziela słońcu trochę ciepła.

To wszystko dzieje się w fazie jasnej fotosyntezy (wypadałoby wspomnieć o dwóch fotosystemach, ale pomińmy to). W tej fazie wytwarzana jest siła asymilacyjna, która wykorzystywana jest w facie ciemnej fotosyntezy, czyli cyklu Calvina. Jak już się sobie skończy cykl Calvina to nie możemy zapomnieć o łańcuchu! W ten oto sposób roślinka taka wytwarza dla siebie niezbędny do życia cukier (glukoze w sensie), a nam produkuje niezbędny tlen. To by było na tyle tej lekcji biologii. Nie przedłużając już, przejdźmy do sedna sprawy.

Najdroższa K!


Piszę do Ciebie ten list, bo nie potrafię Ci tego wszystkiego wyznać podczas naszych wielogodzinnych rozmów na gg. Skupiamy się na sprawach życia codziennego, a ja duszę w sobie próbujące się wydostać uczucie miłości do Ciebie.

Wspominam Twój promienny uśmiech i białe uzębienie niczym z reklamy Colgate. Ilekroć usłyszę coś zabawnego, staram się to zapamiętać, po to aby Ci o tym opowiedzieć. Żebyśmy mogły pośmiać się razem.

Mówią, że jestem smutna, zamyślona, a ja w tym czasie zastanawiam się jak Ty byś zedytowała tę stronę mangi. Jaką dramę mi poleciła. Wszystkie szczegóły z naszego zwykłego życia nabierają mocy.

Nie chciałam tak szybko kończyć, ale mówią, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Za oknem ciemna noc, za Twoim pewnie też ( W końcu żyjemy w tej samej strefie czasowej). Bez Ciebie nie potrafię patrzeć w to zachmurzone niebo, które przypomina mi o dniu, w którym dowiedziałyśmy się, że Lee Min Ho ma dziewczynę.


Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Umierająca z miłości,

Evaine.


Dzięki za przeczytanie. Liczę na Wasze wsparcie!

PS od Naru: Ja tylko chciałam, aby wyrównała wstęp do obrazka... xD

1. Boku no Ie ni Oide vol.1 chap.3
2. L-DK vol.8 chap.32
3. Ningen Deshita vol.1 chap.1
Nowość
4. The One vol.3 chap.15
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.