Obrazek

Witam, cześć i czołem.

26.05.2015
Napisane przez: meevellon
Obrazek

Z tej strony baranek. Znana również jako meevellon. Zostałam brutalnie zmuszona do napisania aktualki chociaż na stroncę jestem dopiero od 2 tygodni. Widocznie „naszym najukochańczym, pięknym i wspaniałym’’ adminkom to nie przeszkadza. No więc piszę do Was ludziska. Kompletne bzdury zapewne, ale żyje się raz, prawda?
Małe info. Sasori to moja KOKOSKA. Nikt nie rusza. Bo ugryzę.
Może Wam ciekawie opowiem jak mi tu miło w naszym pociesznym gronie. Rodzinna atmosferka wokół. Wszyscy wspierają, na każdym kroku jaki postawisz. Rozmowy bywają poważne i głębokie, a zarazem zabawne i dziecinne. Wiek tu nie ma znaczenia.


Chociaż niektórzy *khm* Sasori *khm* mają co do tego inne zdanie(chociaż wiem, że i tak mnie kocha). Muszę również Was ostrzec. Bowiem Naru szuka dla siebie mężczyzny. Zrobi wszystko, by go zdobyć. Jest w fazie desperacji. Nawet tych, którzy pierw budzili w niej lęk, teraz stanowią jedną z opcji. Co dziwne, gdyż podobno jest zaręczona z synem jednej z naszych tłumaczek. Co ja będę się wdawać w szczegóły.

Przechodząc do następnego tematu. Zapraszamy gorąco do rodzinki( jeśli macie odwagę zrobić teścik ułożony przez nasze *najukochańsze, najpiękniejsze i najwspanialsze adminki*-szczególnie polecam test na korektora{podobno prościutki}).

Czego ci ludzie ode mnie oczekują, bym napisała. Może reklamy mojego deviantarta??? Dobra nie będę taką desperatką.

To może napiszę, że jestem tu nową tłumaczką i mam nadzieje, że moje tłumaczenia będą godnę tej wspaniałej stronki, którą przypadkowo znalazłam. Dziękuję ZA TO JAK NIE WIEM, bo WSZYSCY SĄ TACY PRZEUKOCHANI, ŻE TO PRAWIE NIEMOŻLIWE. Ale powtórze to once again. Kocham Was MOI SUMIACY. Jesteście Best i mam nadzieje, że będę z Wami tak długo ja to tylko możliwe.

Dodatkowo chciałabym dodać, że obrazek w tej aktualce nie wybierałam *ja* tylko kokoska. A wszelkie rzeczy, które o mnie pisze to nieprawda. No chyba, że zmieni zdanie i powie jak wspaniała i kochana jestem.

Poinformuję Was również, że aktualnie rysuję komiksik naszej Sumiakowej familii. Postaram się przypieszyć tempo, bo ostatnio mało czasu, ale uprzedzam, że za**bistość sięga zenitu. Więc prepare yourself. Jednakże skille może nie z górnej półki. Za co przepraszam.

Korzystając z okazji, chcę życzyć Kolci zdrówka, bo to taka milutka(choć czasem z zabójczym wzrokiem) osóbka, pełna miłości i zrozumienia. Kocham cię Laska <3. Byś żyła 100 lat i jeszcze dłużej.

Dramoholikom życzę milionów dram, ale żeby czas podczas oglądania tak szybko nie płynął.

ALERT!- Diler pod pseudonimem Soleaine handluje ziołem i zaraża dramoholizmem. Szerzy się gorzej niż Ebola. ALERT!

Podobnie życzę pasjonatom gry w LOL’a.

By Sumiakowa praca przynosiła Wam dużo szczęścia, mimo Haterów, których niestety nie da się uniknąć. Ale haterzy też są potrzebni, bo mogą dać kopa w tyłek od czasu do czasu.

Tym, którzy jak ja chodzą do szkoły życzę powodzonka na egzaminach i innych sprawdzeniach Waszych intelektualnych umiejętności. A wiem, że jesteście Ekstra, więc dostaniecie 200% o ile nie więcej.

Notka od kokoska: Niedlugo 2 nowe projekty, jeden z nich to *Survival*, a drugi to *Harem Yandere*

Teraz przechodząc do aktualek. Czytelnikom życzę miłego czytania :3. Peace.

1. Monochrome Myst vol.2 chap.7
2. Monochrome Myst vol.2 chap.8
3. The One vol.3 chap.14

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.