Obrazek

Tadaima!

17.05.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Dzisiaj pracowity dzień. Wstałam sobie wcześniej, aby pójść do sklepu. Oczywiście po dłuższej podróży wracam do domu zmęczona, kładę się na łóżku, ale zerkam na biurko a tam leży kartka. Od razu zdziwiona wstaję, żeby zobaczyć co takiego tam leży. Po bliższym przyglądnięciu się okazuje się, że to list! I to nie byle jaki list! Może dobra, przesadziłam, bardziej notatka niż list. Ale niesamowicie mnie ona ucieszyła! Dlatego postanowiłam, że podzielę się z Wami jej treścią, ponieważ tyczy się ona tego, co robimy, czyli właśnie mang. A przecież to po mangi tutaj jesteśmy, prawda? No właśnie! To już nie przynudzam, niżej macie treść listu. Zapraszam do zapoznania się z nią.
"Znowu tu jesteśmy! Cieszymy się, że pytaliście się o nas. Bo bez tych pytań pewnie dziewczyny miałyby mniej motywacji do zrobienia nas. Ale już jesteśmy. Tęskniliśmy za Wami! I naprawdę bardzo mocno dziękujemy za to, że nas chcecie! Wiecie jak to ciepło na serduszku wiedzieć, że ktoś na nas czeka i nas chce? I dzięki Waszym komentarzom wiemy, że tak jest! Właśnie teraz rozkoszujemy się tym ciepełkiem! Promieniejemy szczęściem. Dlatego tu jesteśmy! Dla Was i dzięki Wam. I oczywiście jak nas obiecano, to do Was przychodzimy.
Najszczersze pozdrowienia, 17, Chic oraz Junketsu."


Dobra, we wstępie trochę przekoloryzowałam. Nie mam biurka. :C I tak naprawdę nie było żadnego listu. Ale jestem pewna, że gdyby mangi umiały mówić, albo pisać właśnie to chciałyby Wam przekazać dzisiaj! Dlatego serdecznie zapraszam na 3 rozdziały, na które tak bardzo czekaliście:

PS!!!: Niedługo wyjdzie nowa manga Sakisaki Io - Omoi, Omoware, Furi, Furare. Oczywiście jest naszym planem, dlatego możecie jej wyczekiwać!!

1. 17-sai, Kiss to Dilemma vol.2 chap.6
2. Chicchai Toki kara Suki dakedo vol.3 chap.7
3. Junketsu+Kareshi vol.2 chap.5

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.