Obrazek

Aktualka początku~!

27.04.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Dzisiaj Was zawiodę, bo aktualkę piszę tylko ja. No ale już nie zwracając uwagi na mą skromną osobę. Skąd taki dziwaczny tytuł? A to ponieważ zaczynamy coś... Nie, żadny zmiany w grupie, nic takiego. Po prostu postanowiliśmy ruszyć kilka nowych projektów, a że nazbierało się ich kilka, to aktualka została aktualką początku! W dzisiejszej aktualce czekają nas tylko nowości. Randomowo jest Papillonek i Zettai dla Sil. Opowiedzieć Wam coś fajnego? I tak mi nie odpowiecie, więc uznaję to milczenie za zgodę. Ostatnio zdarzyła się pewna sytuacja. Hmmm, było to coś motywującego (nie powiem dokładnie co, bo jestem wredna xD).
Przechodząc do sedna sprawy. Zrobiłyśmy w tym tygodniu wiele, wiele mang. Dobra, mniejsza. Miałam Wam opowiedzieć coś. Tak więc każda grupa skanlacyjna różni się od siebie "polityką". Tym jak członkowie traktują siebie nawzajem oraz jakie są stosunki z szefostwem. Oczywiście najważniejszą sprawą jest to, w jaki sposób podchodzi się do mang. U nas panuje rodzinna atmosfera. Nie jest to jedynie moje zdanie. Nasz boss - Kanna, wcale z tym tutułem się nie obnosi, mimo że jest naszą duszyczką i główną opiekunką, to jest też dla wielu z nas dobrą przyjaciółką. :3 A No więc mamy rodzinkę, mamy mamusię i najważniejsze jest co? Mangi. Dokładnie. Tłumaczenie ich nie jest do końca takie legalne, dlatego nie możemy nic od siebie wymagać i w ogóle. W naszej grupie mangi są jak nasze dzieci. Stąd obrazek z naszymi nowymi dzieciaczkami. Nie bawimy się w robienie mang na ilość, robienie, bo musimy. Tak naprawdę nie musimy, bo nikt nam za to nie płaci i w ogóle. Cała ta paplanina miała na celu pokazanie ile serca wkładamy w wykonanie rozdziałów. Mangi zwykle mają stałą ekipę, bo ludzie przywiązują się do swoich projektów. To samo tyczy się planów. Przykro widzieć, że ktoś wydaje nasze mangi, prawda? Dlatego, żeby nie było takich przykrych sytuacji postanowiliśmy wydać jak najwięcej projektów. :3 Bo grupy skanlacyjne są fair wobec innych i nie wydają tłumaczony już przez kogoś innego mang. Bo można byłoby to nazwać kradzieżą, zgadza się?
Ach, rozgadałam się. A nasze dzieciaczki czekają aż się z nimi poznacie~! W ogóle zakochałam się w Haru Matsu Bokurze, że zamiast robić mangi zaczęłam ją czytać i jakoś tak zrobiła się 5 nad ranem, haha. Dlatego poniżej przedstawiam Wam moje dzieło:


Obrazek

Oby Wam również moje dzieło się podobało^^.
Oto nasze dzieciątka:

1. Aka Akatoretachi no Monogatari vol.01 ch.01 Nowość
2. Bokkonrinri vol.01 ch.01 Nowość
3. Haru Matsu Bokura vol.01 ch.01 Nowość
4. Ikumen datte Koishimasu vol.01 ch.01 Nowość
5. Kiken Mania vol.01 ch.00 Nowość
6. Koi to Kemono to Seitokai vol.01 ch.01 Nowość
7. Papillon Hana to Chou vol.06 ch.30
8. Papillon Hana to Chou vol.07 ch.31
9. Rain Gaiden - Vampire Master vol.01 ch.01 Nowość
10. Zettai Karen Children vol.07 ch.56

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.