Obrazek

Eto, hej... xD

28.03.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Chcę mieć aktualkę przed północą więc piszę byle co. Tak w ogóle to wybrałam obrazek screena, którego sama zrobiłam! *^* Dokładnie! Nawet widać mój zacny nick, co nie? Oczywiście wiem, że nie zdążę, bo jest 23:58, ale wrzucę później i nikt się nie skapnie. Kolejna rzecz to to, że w aktualce miały być 3 chapki, a jest jeden. Czemu? Bo innych nie chciało mi się poprawiać #Leń. Właśnei wybiła północ, więc nie wiem czemu się śpieszę... W ogóle to w aktualce dzisiejszej przybliżę Wam trochę świat League of Legends. Czemu? Bo miałam "ciekawą sytuację", jak zresztą widać na obrazku. Dobra, koniec biadolenia lecimy dalej!
Ano tak, muszę znaleźć jak w htmlu wklejało się obrazki... czyli przeszukać aktualki stare ^^. Znalazłam!

Obrazek


Jak widać na powyższym obrazku trafiła mi się penta, gdy grałam Vayne. Wiecie... strzelałam z łuku i zabiłam wszystkich. Niby nic fajnego... ale... (dajmy zbliżenie, proszę), o:

Obrazek


23 minuta, 87 farmy (powinno być z 200 xD) i jak widać staty 8:7:5. Prosta matma, co nie? No bo penta, to 5 osób zamordowanych... Tak więc Vayne ze statami 3:7:5 i słabą farmą zrobiła pentę! Tak tylko ja!
Koniec o lolu bo mnie Kanna zabije, łapcie rozdział. Tylko jeden, bo nie chciało mi się poprawiać, kocham Was, pozdrawiam:

1. Papillon Hana to Chou vol.05 ch.24

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.