Obrazek

Jakaś atkualka.

21.03.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Jakieś x tygodni temu miałam masę spraw do przekazania i chciałam się mocno rozpisać, ale teraz już nie wiem, czy cokolwiek pamiętam z tego wszystkiego. Ale dobrze. Właśnie okazało się, że dzisiaj też nie piszę aktualki. Więc napiszę na zaś. Postaram się wszystko przypomnieć i napisać po kolei, albo i nie po kolei, wszystko, co chciałam. W końcu ogarnęłam wszystkich członków ze styczniowej i grudniowej rekrutacji, która oczywiście jest nadal otwarta. Zaznaczam, że naprawdę, mimo wrednych opisów na GG, nie gryzę. Jeśli macie mało czasu i bardzo rzadko będziecie wysyłać mangi, albo chcecie wziąć przerwę od mang, to jest to możliwe.
Naprawdę nie ma co się bać. Śliczny regulamin jest na forum, który jednocześnie nie jest listą 10 przykazań, więc wystarczy ciche słówko a wszystko można zrobić. Dlatego lista miała być dłuższa o 3 osoby. Ale z powodu utraconego kontaktu dziękuję za współpracę.
Kurdę zawiało sztywnością. To teraz czas na coś przyjemniejszego!!! Powitanie naszych ślicznych odrobinek!

Pierwsza dołączyła do nas ChoSang. Załapała się na stanowisko korektorki. Oczywiście tak się wkręciła, że od razu wskoczyła na stołeczek tłumaczki. Pozdrowienia dla Chooo~!

Kolejną odrobinką była KokakolaAmi. Na początku nasza fanka, została przyciągnięta siłą na stołek tłumaczki. :P Czasami zdarza nam się zauważyć talenty wśród fanów i tak jakoś wychodzi. Witamy Cię, Kokakoliś!

Kolejną z naszych nowych członkiń jest Minachi. W szale nowych członków załapała się na mojego kouhaia i przyszłego zastępcę. Przechodzi codzienne treningi i obrywa batami po zadeczku, buahahaha! Bo wszyscy myślą, że jestem takim miłym człowiekiem, buahahaha! Ehkem. Nom, dołączyła do nas na stanowisko tłumaczki i typesetterki, z czego to drugie jej wychodzi naprawdę świetnie. Pozdro dla Ciebie, młoda!

Kolejna osoba! Sao. Tłumaczka! <3 Nie chciała wybrać sama sobie mangi, więc oddałam jej moją - Pumpkina. Bo robię do tego i type, i tłumaczenie, a rozdziały dużo stron mają. A skoro robię type do około 60 naszych mang, to trochę za dużo już. I co się stało? Sao zakochała się w Pumpkinie! Tak, w tej nichcianej, wtedy ledwo co odwieszonej mandze! I w jej imieniu polecam Pumpkina, bo zapewne to teraz by powiedziała. :P Hejo, odrobinko!

Dalej, dalej. Znowu tłumaczka! Nikolett. Przygarnęła pod swoje skrzydełka Junketsu. Kolejna z moich mang. >.< Hello, Nikolett.

Hym, hym. A teraz... witałki dla Olay! Edytorka~! Od razu z zapałem zabrała się za robienie rozdziału. Oczywiście pięknie widać efekty. :3 Edytuje jeden z naszych planów w naprawdę dobrej jakości i dobrym tempie.

To by było na tyle, jeśli tyczy się powitania członków.

I zapomniałam co jeszcze miałam pisać T^T. Brawo! Ach, ta Naru...
Właśnie! Nasz Pumpkin już prawie 2 miesiąc króluje na stołeczku top 1 niedo(o)cenionych na CM! Banzai, banzai~! Powiem wam, że wstałam sobie o 9:30 i nie mam co robić, łaskawie wrzucę 2 chapki, bo mi się moich nie chce poprawiać, może niedługo zrobię aktualkę z tymi moimi, jak mi się oczywiście będzie chciało.

Koniec marudzenia więcej normalnego pisania. O! Dzisiaj zakończę naszą ukochaną mangę - Shurabarę. Będzie tkwić w zakładce zakończonych, pewnie byście chcieli więcej, ale cóż, ni ma. Więc koniec, to koniec... Och, piszę od rzeczy, co nie? No wiem. Teraz serio koniec.

Zapraszam na:

1. Chicchai Toki kara Suki dakedo vol.02 ch.05
2. Shurabara vol.02 ch.11 Koniec

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.