Obrazek

Dzień...?!

08.03.2015
Napisane przez: Minachi
Obrazek Pan obok chyba zapomniał, jakie dziś święto... Miejmy nadzieję, że skutki tej jakże strasznej pomyłki nie odbiją się na jego zdrowiu, a ja tymczasem witam Was wszystkich w kolejnej aktualce. Zanim jednak chwycicie za suwaczek (hm) i przewiniecie stronę do dołu, poproszę o chwilę uwagi~! Tak się składa, iż to moja pierwsza (i być może ostatnia) w życiu aktualka. Sao odważyła się podjąć tego wyzwania. Ja także chcę przełamać swój odwieczny strach przed zanudzeniem potencjalnych czytelników na śmierć, więc... piszę. W dniu dzisiejszym płeć piękna może liczyć na całusy, prezenty i inne takie.
W imieniu męskiej części Sukoshi (czyt. Kvothe) oraz damskiej (cała reszta) życzymy wszystkim osobom, które są - lub czują się - kobietami, wszystkiego, co najlepsze. Oby każda z Pań wiedziała dzisiaj, jak bardzo jest piękna i kochana. Osobiście, z okazji tego święta otrzymałam kwiatki oraz... pizzę. Nie wiem czy to część sekretnego planu utuczenia mnie, ale prezent to prezent... O! Powiedzmy, że nie każdy mężczyzna sprawdza się w kuchni, a wyznaje zasadę „Od żołądka do serca”. Wciąż lepsze, niż zupka chińska. A tak nawiasem, nasza kochana Naru również otrzymała masę życzeń, m.in.:

Obrazek


Tyle miłości! <3 Nie chcąc was zostawiać z rozmyśleniami o prawdziwej tożsamości naszej kochanej maskotki, dzielę się z Wami tym oto pięknym biszem! Tak, to gif. Teraz wszyscy na Cboxie zachwycają takimi właśnie avkami~.


Obrazek


Jejku, jak on słodko się rumieni! <3 Nie zapominajmy również o mężczyznach, którzy już pojutrze będą obchodzić swoje własne święto. Ciocia Wikipedia podaje także, iż jest to dzień czterdziestu męczenników. Między innymi właśnie dlatego chcemy uśmierzyć im dzisiaj owe męki, nie oddając im do rączek mang typowo kobiecych. A oto owe prezenciki:

1. Shurabara vol.02 ch.10
2. Zettai Karem Children vol.06 ch.52.1

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.