Obrazek

Hejoo!

04.03.2015
Napisane przez: saosin
Obrazek *derble i inne dum bum i wgl* W końcu wyczekiwana aktualka! No i tak zacznę wam od spamu, bo mogę! Nie dostałam żadnych ograniczeń, chyba. Więc... Dzisiaj, nie wiem jaki jest dzień, bo piszę to z wyprzedzeniem, hihihi. Ze stresu będę pisać głupoty, więc błagam o wybaczenie, ale bardzo mi na tym zależy, więc się stresuję, mam nadzieję, że nikogo nie zanudzę ani nic. Dobziu, to co by tu... Jestem już w tej rodzince ponad miesiąc! Ale się cieszę XD Hmmm. a teraz powiem coś co muszę, bo te emocje zaraz mnie zjedzą, więc 10 i 11 rozdziały Pumpkina są tak ekscytujące, że o Boże. Wgl polecam Pumpkina, się nie wydaje na początku, ale to świetna manga!

Tłumacząc przy niej płakałam, stresowałam się i przeżywałam to tak ugh, że wiecej niż przez całe moje życie! :O

Ogólnie to sobie siedzę i patrzę przez okienko, ładnie słonko świeci, ptaszki śpiewają i króliki po polance latają. Ale uroczo! A teraz powiem jeszcze coś czym się ekscytuję - dramą! Kill me heal me! Polecam, jeju, super drama! (Chociaż po niej śniło mi się, że jestem opętana, ale nieważne!:3). *o*! Dlaczego ja tak głupio tu piszę?! Ludzie nie uciekajcie przez to, proszę:(. Po za tym mam nadzieję, że Naruś wytnie większość z tych głupot i co najważniejsze nie dopisze kto pisał tą aktualką T-T.

ObrazekOk od tamtego co pisałam minęło kilka dni, już nie ma słoneczka, nie ma króliczków, jestem w „pięknej” szarej Polszy. L A ogólnie to właśnie dostałam info, że mam się nie hamować, więc nie będę, z tego powodu organizuję konkurs! Za każde zdjęcie zrobione Kannie będzie aktualka :D ! Hehehehhehe.

Dobra, nieważne. Napiszę teraz coś bardzo smutnego: kolega gra obok mnie w lola i sprawia mi tym przykrość, bo ja dziś go właśnie odinstalowałam.

Smutne, bardzo smutne. Po za tym wiecie, że fretki mają bardzo przerażające zęby? Wiec radzę uważać na Shayde i Kannę, bo one mają armie fretek (+ Kannuś ma Naru, a ona potrafi być groźniejsza! Ma nawet brutalne opisy na gg!). Niedługo będzie ciepłoooo, nie mogę się doczekać, bo zacznę wychodzić na rolki i pewnie znowu sobie poskręcam czy bógwieco zrobię z szyją i będę chodziła w kołnierzu. Jednak byłoby w tym coś pozytywnego, bo bym siedziała w domu i tłumaczyła mangusie, więc no:D.

Czytajcie mangi i nie uprawiajcie żadnych sportów, a będziecie długo żyć! A teraz coś ważnego:

YAKUMO DLA KOCHANEJ SUMOMO :3

I oczywiście lista rozdziałów:

1. Chicchai Toki kara Suki dakedo vol.01 ch.04
2. Demon Possession vol.01 ch.02
3. Meikyuu Romantica vol.01 ch.01 Nowość
4. Nanoka no Kare vol.01 ch.06
5. Niku Kyu! vol.01 ch.01 Nowość
6. Nobody Knows vol.06 ch.24
7. Papillon Hana to Chou vol.05 ch.22
8. Romantica Clock vol.01 ch.03
9. Shinrei Tantei Yakumo vol.02 ch.07
10. Shurabara vol.02 ch.09
11. Shuriken to Pleats vol.01 ch.01 Nowość
12. The One vol.02 ch.11
13. Zettai Karen Children vol.06 ch.52


PS od Naruś: 13 rozdziałów zgodnie z obietnicą urodzinkową, a bonusik od nas, że każdy rozdział z innej mangi. :3
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.