Obrazek

Miłość rośnie wokół nas.

14.02.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Miłość rośnie wokół nas! W spokojną, jasną noc... Nareszcie świat zaczyna w zgodzie żyć! Magiczną czując noc... *lalalala~!* Wiecie jaki dziś dzień? Słucham? Taaak? Zgadliście! Sobota! Więc z powodu tego, że Was kochamy, a czekoladek to nawet nie ma jak Wam podarować, podarujemy coś, co powinno być lepsze niż czekoladka. A mianowicie - aktualkę~! Za pomysłem jednej osóbki (tak, znowu Minachi xD) postanowiliśmy zrobić coś z naszym życiem i włożyć nasze serduszka w... (nie spodziewajcie się dużej aktualki, bo niestety nie ma ;C) *głośne dźwięki bębnów* *fanfary* *trutututu!!!!*. (A teraz w nawiasie napiszę byle co, żeby dobić do końca obrazka i nie zdradzać treści niespodzianki).

Więc, wracając do tematu... postanowiliśmy zrobić One Shota! Tadadadam~! Nie każdy takie cosie lubi, ale ten akurat nie jest przesadzony ani nic, tylko taki, hmmm... uroczy.

Zwykle jak było mało rozdziałów, było dużo tekstu... ale nie wiem, czy mam dzisiaj wenę na pisanie. Jest godzina 03:45. Znaczy... dla mnie to nie tak późno, bo wstałam około 19...? 20? 21? Coś koło tego. Zabijcie mnie, nie pamiętam. Więc wracając do tematu później godziny... to nawet nie pamiętam, co chciałam napisać. Pewnie i tak nie było ważne. Piszę od rzeczy...

Chociaż tę aktualkę miała pisać Shayde, aby publicznie pokazać ludziom mój "urok", a raczej jego brak. xD Ale pewnie mówiła to w żartach, więc nie męczyłam jej o pisanie tego. Chociaż szkoda, bo może napisałaby coś kreatywnego na temat dzisiejszego święta.

Walentynki walentynkami... Trzeba nazbierać dużo kartek od chłopaków, dziewczyn, przyjaciół, przyjaciółek, co nie? Tak więc w przerwie w czytaniu pięknych wierszyków napisanych od serca zapraszam do przeczytania naszego One Shota. O czym jest?
Akcja zaczyna się w walentynki. Nasza główna bohaterka chce podarować obiektowi westchnień czekoladki, jednak decyzje i wydarzenia z przeszłości trochę psują całą tę świąteczną atmosferę, ciekawe czemu? Szkoda, że nie ma wehikułu czasu, by zmienić przeszłość... Jednak nasza Ena znajduje pewien przedmiot. Telefon komórkowy! Tak właśnie zaczyna się emailowa przyjaźń pomiędzy dwojgiem ludzi... Może to jest ten upragniony wehikuł czasu?

To by było na tyle! Bawcie się dobrze, tyjcie od czekoladek i czujcie się szczęśliwi.

Pozdro, łapajta łan szoteła:

1. Time Machine wa Uso wo Tsuku vol.01 One Shot Nowość Koniec

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.