Obrazek

W końcu aktualka! (Minachi, nie bij, już jest).

06.02.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Hej, ludzie moi drodzy! Postanowiłam łaskawie zrobić aktualkę, hmm. Bo tak mi się chce, że poszłabym spać dalej... A spałam, hmmm... tak na oko 15 godzin. No dobra, nie będę już gadać o sobie, a napomnę coś o mangach. Ale nie wiem co. Uguuuu. Help me! Rano mój mózg nie pracuje... O! Opowiem Wam o obrazku! A nie... Nie wybrałam go jeszcze. Ten który wybiorę będzie randomowym obrazkiem z googli. Czyli jak zwykle. O! Napiszę, że ileśtam nocy temu Kannusia nowe emotki na czacie dodała. I wszystkie są mega kawaii! Dobra, większość. Bo niektóre są na specjalne okazje. Ale ćśśś. Głównie są te kawaii. Kotałki i inne takie. Co Wam powiem jeszcze... O! Powiem, że trwa sesja i zjada naszych dzielnych i cudownych członków. W sensie, że zabiera im czas...

Bo oczywiście u nas są tylko najlepsi, którzy na pewno sobie z nią poradzą, więc nawet nie ma co życzyć powodzenia. Bo na pewno im się uda. Mamy nowy projekt!! Który przejęliśmy po grupie Tomodachi~! Crazy Girl Shin Bia~! Już nawet dzisiaj to edytowałam. >.< Więc zapraszam do czytania!!! Tadadadam~! :3 Dobra, tak serio to zaraz zedytuję. Więc lecę edytować, a resztę aktualki dopiszę później.

*Dla mnie mija "x" czasu, dla Was sekunda*.

Minął więcej niż dzień! Dziś pracowity dzień! I postanowiłam, że ta aktualka będzie z okazji 310 lajków, których jeszcze nie ma, żeby potem nie robić. Widzicie jaka fajna jestem? :3 Co dalej, hmm... Ayame-chan robi prześliczne korekty! Jestem z niej taka dumna!! 2 błędy w całym rozdziale!! <3 A ostatnio nawet jeden bezbłędny był chapek!

Kolejni nowi członkowie...! Ale nadal nie mogę napisać listy, ponieważ mamy jeszcze chętnych, których testujemy. >.< Oczywiście, jeśli chcecie dołączyć, to serdecznie zapraszamy!! A nawet jeśli nie chcecie, to zapraszam do rozmowy ze mną, mam dar przekonywania (moje ofiary: Kanna i Kokakolaami, potwierdzą). Dobra, nie marudzę, bo Minachi mnie zabije za brak aktualki!

PS: Jest już... 2 dzień, od kiedy to napisałam...

Cya, kocham Was, łapcie:

1. Arcana vol.2 chap.9
2. Arcana vol.2 chap.10
3. Boku no Ie ni Oide vol.1 chap.1 Nowość
4. Boku no Ie ni Oide vol.1 chap.2
5. Crazy Girl Shin Bia vol.13 chap.60 Nowość
6. Kirikagohime to Mahoutsukai vol.1 chap.4
7. Shurabara vol.2 chap.6
8. Shurabara vol.2 chap.7
9. The One vol.2 chap.10
10. Zettai Karen Children vol.6 chap.51

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.