Obrazek

Kreatywny tytuł aktualki <- .

23.01.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Najpierw podziwiajcie obrazek. Skrót mojego nicku od tyłu! Pozwoliłam sobie go przekręcić, by pasował do okienka. Hue hue. Tak więc... znowu Naru i o dziwo znowu aktualka obiecana przez Kannę. Ale jestem grzeczna i przeboleję, i ją zrobię. Tak więc, moi kochani czytelnicy, po 12345678543 latach odwieszamy projekt Pumpkin Scissors!!! <3 Pozdrowienia dla słodziaka - saynaxa, który nas codziennie wspiera i wyczekuje tej mangi. Type dość stare, dlatego proszę się nie zrażać... No nieważne. Zapraszam do czytania! Kolejna sprawa, to to, że nie wiem co... Muszę napisać jakiś tekst i zdążyć ze wszystkim przed północą... Nie wiem, czy się wyrobię, ale się postaram! Kannusia cały dzień wypisywała QC, wczoraj to samo... Patrzcie jak Was kochamy! I Wasze lajki, buahahaha! W ogóle zaczął się nowy sezon w lolu i mój kolega z platyny spadł do złota! I dobrze mu tak! A reszta w platynie siedzi!

A ja... nie gram rankedów. Romansuję tylko ze słodziakami. <3 W ogóle... to przetłumaczyłam dalej papillonka! Wiecie jakiego mi ta wredna manga trolla zrobiła? Tłumaczyłam to kiedyś dla innej grupy i znajduję plik "papillon v05 ch24" w pliku tekstowym i zaciesz na mordce, że jedno tłumaczenie mniej! Taka uhahana włączam sobie plik, a tam przetłumaczone 3 strony... xD W ogóle coraz więcej osóbek dołącza do rodzinki! Naprawdę się cieszę~! <3 Ale jeszcze trochę poogarniam sprawy i Wam całą listę nowych członkiń napiszę, bo teraz to skupiam się bardziej na pisaniu byle czego, by aktualka nie była pusta. Ale chyba tyle starczy, amen.

PS: Dziś wyjątkowo najpierw aktualka potem chapki, więc pomału się wrzucają dopiero. Jak coś nie działa, to znaczy, że internety wrzucają dopiero!

Lista chapków:

1. Arcana vol.2 chap.7
2. Arcana vol.2 chap.8
3. Iya da nante Iwasenai vol.2 chap.8
4. Kyuuketsuki no Uruwashiki Kekkon vol.1 chap.1 Nowość
5. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.1 chap.8
6. Pumpkin Scissors vol.1 chap.1
7. Pumpkin Scissors vol.1 chap.2
8. The One vol.2 chap.8
9. The One vol.2 chap.9
10. Witches vol.1 chap.4


Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.