Obrazek

Znowu ja~! Osoba na “N” znowu w akcji~!

16.01.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Piszę znowu aktualkę, pewnu mną rzygacie jak tęczą przy przeglądaniu wszystkiego, co mega kawaii i takie tam, ale cóż… Najpierw opowiem o obrazku. League of Legends. Taka gra. Niby za darmo, ale to gunwo prawda. Żeby być ślicznemu trzeba płacić. Mystery gift. To takie coś za 490RP[(chyba) 400RP kosztuje 10zł przelewem]. I zazwyczaj nie można kupić tego sobie, ale ktoś może komuś kupić. Mój kolega jest kochany i mi takie coś zakupił. No właśnie! Jeszcze coś! Polega to na losowaniu skina (czyli coś w stylu zmieny wyglądu postaci) dla osoby, dla której się to kupuje. Czyli może wylosować badziew, albo coś fajnego. A ja dostałam Czarodziejkę Lux! Jak na obrazku! Jaram się! <3
Tak więc… Wracając do tematu głównego... Eto… No bo… Piszę aktualkę z okazji… Eto… Co to tam było…

A! No tak! 260 lajków na fb! Kanna obiecała, a Naru robi! Wredna Kanna. :C Ale oke! Jestem i piszę do Was. Dziękujemy za lajki. Z tej okazji szefowa, ww Kanna powiedziała coś o 10 rozdziałach, ale jestem niedobra i tylu nie dam! Buahahaha! Jestem zła! <3 Wiem, wiem. Zazdrościcie mi takiej wspaniałej osobowości? Wiem, że nie, ale bądźcie grzeczni i o tym nie mówcie.

No to przejdę do ważnych rzeczy w końcu! Na CM, tj Centrum-mangi pojawiło się nasze ogłoszenie o rekrutacji~! A my nie uzupełniłysmy zakładki z naborem T^T, ale dzielnie robię test na tłumacza! Bo edycję i type zrobił kvothe już dawno, banzai mu! Brawa i owacje na stojąco! No i pogońcie Kannę do zrobienia testu na korektę! I do robienia QC też możecie pogonić. Żartuję, bo jeszcze się zniechęci. Noooo toooo… EDYTORZY PRZYBYWAJCIE!

Jak wykrakałam zasranego na ryju psa, lajki co odcinek dramy i spadanie lajków też wykrakałam, to i edytorów też chcę wykrakać! Najlepiej jacyś mega przystojni chłopcy o supcio charakterze, nie będę zła jeśli tacy mi się trafią. <3 Ja się “dobrze” takimi zaopiekuję~! <3 Ale dziewczynkami też się dobrze zaopiekuję, jak prawdziwa matka, czy tam ojciec! Jak kto woli! Oddam swą duszę i serce Wam, nowi członkowie, tylko przyjdźcie do mnie~! <3 <3 Serduszek tak wiele! Dobra, teraz idę bawić się html’em, bo noc mi się skończy zaraz!

Kocham Was i oto lista rozdziałów:

1. Iya da nante Iwasenai vol.2 chap.7
2. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.1 chap.5
3. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.1 chap.5.1
4. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.1 chap.6
5. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.1 chap.7
6. Nobody Knows vol.6 chap.23
7. Papillon Hana to Chou vol.5 chap.21
8. Rokka Melt Fiance wa Yukiotoko vol.1 chap.1 Nowość
9. Shinrei Tantei Yakumo vol.2 chap.6
10. Strange Dragon vol.1 chap.1 Nowość
11. Zettai Karen Children vol.6 chap.49

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.