Obrazek

Hola, hola, gramy w lol’a~!

10.01.2015
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Dokładnie tym będę się zaraz zajmować. Więc piszę szybciuteńko aktualkę dla Was, moje miśki! Aktualka miała być wcześniej… ale mi się nie chciało *kłania się w przeprosinach*. *Smutna minka*, naprawdę mi przykro. Ale dzięki naszje Shayde w końcu jest! Tak więc mamy co świętować. Pierwsza dobra nowinka, to trzy, dokładnie TRZY nowe członkinie zawitały do naszego domku. Pierwsza z nich to Kokakolaami. Dzielna pisarka, a zarazem nowa tłumaczka w naszej ekipie. Niżej będzie conieco więcej o niej. Kolejna z nowych odrobinek, to mała i wystraszona Minachi (czasem znana jako Minnachi). Się zastanawiała, czy do nas napisać, ale podjęła dobrą decyzję i do nas dołączyła! Zajmować się będzie typesettingiem i tłumaczeniem. Ostatnia z naszych nowych odrobinek, to Syndicate. Nauczyła się typesettingu specjalnie dla nas. Świeżynka w
świecie skanlacji~! Ohayo, minna~! Witam Was serdecznie w naszym małym domku. <3 Kolejna z okazji do świętowania, to przekroczenie 200 lajków na fb!!! Dlatego też wydajemy dzisiaj nieco więcej rozdziałów, niż planowaliśmy~! Każdy lajk nas tak mocno motywuje! W tym tygodniu zrobiłam chyba więcej type niż w poprzednim miesiącu! Czaicie to? No właśnie! Motywujecie nas! A widzieliście w ogóle mój obrazek? Sama dzielnie go stworzyłam! Naru miszczu painta!

Obrazek

Na naszym fanpage’u poza najnowszymi wiadomościami o aktualkach znajdziecie również dodatkowe, nieopublikowane jeszcze rozdziały. Czyli coś dla niecierpliwców. Ale tak tylko dla fejsbukowiczów~!
A oto dzisiejsze rozdziały:

1. Kirikagohime to Mahoutsukai vol.1 chap.3
2. Zettai Karen Children vol.6 chap.44
3. Zettai Karen Children vol.6 chap.45
4. Zettai Karen Children vol.6 chap.46
5. Nanoka no Kare vol.1 chap.2
6. Nanoka no Kare vol.1 chap.3
7. Shurabara! vol.1 chap.4
8. Shurabara! vol.1 chap.5
9. Shinrei Tantei Yakumo vol.1 chap.5
10. Princess Nightmare vol.1 chap.1 Nowość

Dziękuję, że czytaliście moje wypociny, spadam grać, loffki, ludzie! <3

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.