Obrazek

W KOŃCU L-DK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.12.2014
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Dla podkreślenia tej cudownej chwili napisałam kilka wykrzykników więcej niż powinnam, zauważyliście? Pewnie tak. I pewnie zauważyliście, że aktualkę znowu piszę ja! Naru-o-hime-sama!!! I kolejne zdania z wykrzyknikami! Bo pamiętam, że minyuu wspomniała, że w mangach piszą w każdym zdaniu prawie wykrzykniki! To ja też mogę! Buahahaha! Dobra, koniec fazki.
Pewnie zauważyliście naszą wczorajszą niespodziankę? Fajna, co nie? Też tak myślę. Trochę pisałam tę aktualkę i zauważyłam w niej literówki, ale nie chciało mi się poprawiać. xD W ogóle, to nie spodziewałam się tylu komentarzy!
Jak czytałam odpowiedzi na aktualkę naszych członków, to tak ciepło na sercu mi się zrobiło, naprawdę się wzruszyłam. Czuję się teraz trochę źle, że się obijałam. Jeśli wczoraj twierdziłam, że jesteście najlepsi, to dziś uważam, że jesteście jeszcze lepsi! Inne grupy powinny nam zazdrościć takiej rodzinki! Tyle ciepła i miłości! Kurde! Do teraz się cieszę i mam wyszczerz!
Wracając do mang. L-DK. Nasz joint z Himawari, wspaniałą grupą, z którą dobrze współpracowaliśmy. Z pewnych przyczyn przejęliśmy projekt, za co serdecznie dziękujemy! Od dziś ten projekt będzie pod naszymi skrzydłami. Dziękujemy za to, że powierzyliście nam go!
I oczywiście type będzie znowu piękne, bo znowu robię je ja! <3
Na dzisiaj nie będzie 4-stronnicowej aktualki. Wiem, że Wam przykro. Ale jutro też jest dzień. Kocham Was. Kocham grać w LOL’a. Kocham mnie. Sukoshi. I ładnych chłopców. I mojego kosmitę też kocham. Tyle miłości!

Przed państwem rozdziały:

1. L-DK vol.7 chap.26
2. L-DK vol.7 chap.27
3. L-DK vol.7 chap.28
4. L-DK vol.8 chap.29

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.