Obrazek

Last Christmas I gave you my heart~!

24.12.2014
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Mamy święta, a dokładnie wigilię. Dlatego z tej okazji - niespodzianka na Sukoshi! Najlepsza członkini - Naru do Was przemawia! Z okazji tegorocznych świąt wszystkim naszym najwspanialszym i najukochańszym czytelnikom chcę życzyć, żebyście zawsze byli szczęśliwi i uśmiechnięci, a jeśli nie, to po przeczytaniu którejś z naszych mang pojawiał się Wam uśmiech. Bo robimy je właśnie dla Was. Dziękuję za wsparcie w postaci ściągnięć naszych mang i czytanie ich.
Za komentarze, czy to u nas, czy na naszym fanpage’u. Każdy lajk sprawia, że coraz bardziej chce się nam robić mangi! Za to, że jesteście. Dziękuję, wesołych świąt. Niżej przedstawiam trochę imiennych życzeń, więc jeśli ktoś chce przejść do najważniejszego, może przewinąć do końca. <3 Ale mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny! Przed Państwem najdłuższa aktualka ever!

Przejdę teraz do tytułu aktualki. Piosenka opisuje idealnie moją historię. W zeszłym roku czekając na coś wyjątkowego doczekałam się jedynie łez. W tym roku “to save me from tears, I'll give it to someone special “. Może nie w dokładnym znaczeniu tego słowa, bo są różne rodzaje miłości. Ale teraz wiem, że najlepsza i najważniejsza jest miłość przyjaciela. Tak, moją śnieżynką, moim serduszkiem w tym roku jest Kanna.

Dlatego słońce moje najdroższe, Kanno, chcę życzyć Ci w tym roku dużo wytrwałości, dużo czekających na Ciebie mang, siły do zwierzyńca. Dziękuję za sprawdzanie naszych mang, za czuwanie nas naszą sumiakową rodzinką. Nasza najwspanialsza na świecie szefowo! :)

Kolejną moją kochaną śnieżynką, zastępcą szefa, zawsze na straży jest Sil-chan. Mamusia Zettai’a, który ma milion pięćset sto dziewięćset rozdziałów czekających do zrobienia. Pozytywna kruszynka. Życzę Ci weny do mang, robienia ich z uśmiechem, nie przemęczania się! Dużo odpoczynku, byś była z nami długo. Jednorożcu Ty nasz. <3

Ale to nie koniec, jest też nasz sumiakowy rozrabiaka, kolejna zastępcza szefowa - Shayde. Zawsze znajdzie najlepsze mangi, doda miliony planów. I kto ma to robić? No właśnie. Ni ma. A plany czekają! Jest zboczona. I to bardziej ode mnie! Dla niej życzę by ze swoim zwierzyńcem dała radę. By nadal tryskała pozytywną energią i chociaż jedną aktualkę zrobiła bez mylenia się w linkach! PS: Ma cycki! : O

A jeśli myśleliście, że to koniec, to Wam powiem, że nie.

Afrobyta, nick prawie jak bogini! Wytrwała edytorka. Jeśli uważacie, że mało dajemy z siebie, to dam Wam jej przykład! Ayahatori edytowała z 3, czy nawet 4 razy, bo marudziłyśmy jej o skany! Nasza wspaniała i wytrwała edytorka dzielnie z nimi walczyła. Życzę Ci żebyś nadal była jaka jesteś, uśmiechała się i nie dała się naszemu marudzeniu!

Nasza wspaniała tłumaczka Aunneee, która opiekuje się naszym ukochanym L-DK. Myśli o nad często i jest wspaniała, chciała podarować w niespodziewajce 3 tłumaczenia na raz! Czyż nie wspaniała? Życzę Ci byś w tym swoim zabieganym życiu znajdywała czas dla naszej małej rodzinki. Byś była uśmiechnięta i radziła sobie ze wszystkim!

Maleństwo w naszej sumiakowej rodzince - Ayame-chan. Tę to przeciągnęłam na czarną stronę gry w lola! <3 Korektorka, która nawet we snach mnie dręczy o tłumaczenie Junketsu Kareshi. Jedna z dwóch pomnikarek, która pragnie mojego bankructwa! Życzę Ci byś była jaka jesteś, kochana i uśmiechnięta, byś dawała sobie radę ze wszystkim i nie dawała się zbytnio pokusom lenistwa. xD

Cyferki w nicku, skąd się one biorą? Powinnam się tego kiedyś zapytać naszej kochanej Beatas125. Pierwszy raz jej nick przeczytałam Beats, z angielskiego. Oczywiście Kanna mnie wyśmiała i słusznie zauważyła, że Beatka ma w nicku swoje imię. Nasza pożeraczka imion (w tłumaczeniu jeśli w chmurce jest samo imię, to w tłumaczeniu Beaty znika!). Wspaniała tłumaczko, życzę Ci dużo świątecznych łakoci, byś nie musiała zjadać imionek, byś kochanie uśmiechała się i była z nami jak najdłużej! <3

W każdej chwili nasza rodzinka się powiększa. Nasz ostatni “nabytek”, to ChoSang, korektorka, która już pod swoje skrzydełka przyjęła kilka projektów! Póki co czeka na to by mnie bliżej poznać! Buahahaha. Życzę by się u nas zadomowiła i została. Bo sumiaki, to najlepsza rodzinka na świecie!!!

Mamy też w naszym gronie ukrytą yaoistkę, zakochaną w panach 2D (Się nie dziwię, zabiera sobie tych najlepszych!). Evaine. Zabiera pod nasze skrzydełka shounen ai i yaoice (biedna Kanna, robiąca QC). Pełna pozytywnej energii. Obyś zawsze taka była! Śmiechotko Ty moja. Życzę Ci tego, co wspomniałam wcześniej i abyś z całą pewnością trwałą przy nas, widząc, że jesteśmy najlepsi!

karci53, kolejny cyferkowy nick. Tez w dodatku z małej literki! Same wyjątkowe kobietki. Mój wspólnik we wszystkim, co zUe! (Naru wspomina pierwsze rozmowy z karcią o współlokatorce.) Daje z siebie 200%. Robi wszystko dobrze i z sercem. Tak trzymaj! Życzę Ci tony szczęścia i żeby forum Cię tak nie wciągało. Te nasze forum, kradziej Twoich cennych godzinek. Hihi. I też masz być szczęśliwa w naszej rodzince!

Wyjątkowe życzenia należą się dla mojego internetowego braciszka - kvothe. Początkowo rodzynek. Nasz mistrzu od poprawiania skanów. Ach, te Twoje poradniki. Nasz grupowy chłopczyku, który zwykle przygląda się, co się dzieje, a tak naprawdę bardzo się nami opiekuje i kocha. Żebyś nadal nas kochał i był z nami, kochany miśku! Dużo zdrowia, bo za każdym razem, gdy z Tobą gadam, to chory jesteś. Więc trzymaj się!

Lilith. Korektorka. Mały nasz urwis, który korekty robi z poprawkami wieloma i wieloma, i wieloma… Jako typesetterka ubiłabym, ale sumiaki wszystkie kocham, więc wiem, że się starasz. Życzę korekt idealnych, dużo motywacji i stania się lepszą osóbką! I oczywiście randomowo jak każdemu uśmiechu, bo to najważniejsze!

Kolejna korektorka. Kolejny śmiechotek. Dzielny zuch dbający o naukę! Marcie. I ten tajemniczy nick. Czytać go Marcie, czy Mersi. Rozkmina mode on… Życzę Ci tego, co poprzedniczce! Idealnych korekt. Wytrwałości w mangach. Bycia coraz to lepszą! Bo z każdą korektą idzie coraz lepiej? Co nie?

Korektorek tyle, a więc dalej. Nasza korektorka mini! Ciebie jeszcze nie miałam okazji poznać, więc mogę Ci tylko napisać, żebyś dobrze robiła, to co do Ciebie należy, dobrze robiła to, co chcesz i byś cieszyła się z wkładu w naszej rodzince. Bo wszystkie sumiaki są wyjątkowe, wiecie? Dlaczego? Bo my tu mamy tylko najlepszych! Te

raz największa zmora przed Państwem! Wyzyskiwacz murarskich umiejętności mych, przed Państwem - minyuu. Korekt to ma od cholery i jeszcze trochę, a daje sobie radę! Czarodziejka? Możliwe. Jej marzenie? Dostać pomnik od Naru. Życzę wesołości, wielu mang do punktowania pomnika, którego nie chce mi się robić i żebyś była z nami jak najdłużej! (W końcu kogoś do korekt trzeba zaganiać, żartuję.)

Kogo my tu teraz mamy… Ach, tak! Kolejna osoba, którą prędzej, czy później zagonię do lol’a! Ninako! Edytorka mała, zaśmiechana. Pewnie się mnie boi. Bo od kiedy chciałam ją namówić na lol’a to zniknęła mi z widoku. :O Życzę byś w końcu dała namówić się na grę i oczywiście pięknych edycji. Ale po co życzyć pięknych edycji, jak już ładnie to robisz? :)

Risuke! Z Tobą to ja mam śmieszne wspomnienie. Już przy pierwszej rozmowie przy moim zagadaniu Cię wyznałaś swoje wymiary! Buahahaha! Ja wiem wszystko! Wyjątkowa odrobinka. Dzielna pogromczyni pierwszego yaoica w sukoshi! Życzę Ci... Hm… Czego by tu życzyć? Wiem! Więcej Ciebie dla mnie! Bo dawno z Tobą nie pisałam! I uśmiechu! I dużo mang! I wszystkiego!

Teraz oczywiście przedstawię Wam największego lenia ever. Sekai tak się lenił zrobić mi mangę, że jego komp się sfochał i spalił. A rozdział zaczęty przepadł. Drugi z chłopców naszej rodzinki, który się więcej leni niż robi. Życzę Ci byś się ogarnął, chłopcze i w końcu pracował. xD

Na końcu inna nowa odrobinka! Dzielna edytorka, którą kradną sprawdziany! Talila. Kolejna fanka chłopców 2D, pewnie po nocach z tą pierwszą się biją o seksi chłopców! Ta! Jestem tego pewna! Życzę Ci byś była z nami jak najdłużej! Nie męczyła się za bardzo, tylko pracowała, kiedy możesz. Byś edytowała z nami jak najdłużej.

Tak mi się smutno zrobiło, bo mi się członkowie skończyli! Ej! Więcej Was chcę! Skąd ja mam wziąć materiały na napisanie książki?

Wyjątkowo życzę wesołych świąt również członkom, którzy byli, ale realny świat ich nam ukradł. Bądźcie szczęśliwi, uśmiechajcie się, dążcie do celów. Wchodźcie na naszą stronkę, czytajcie rozdziały i zawsze miejscie dobre wspomnienia o najlepszej rodzince na świecie: Sukoshi Kurushimi.

UWAGA, UWAGA, KONIEC WYPOCIN.
Przed Wami jeden, tajemniczy rozdział:
Rozdział 1
Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.