Obrazek

Idzie zima zła...

22.12.2014
Napisane przez: Sil-chan
Obrazek Konnichiwa!
Moi Drodzy, najwspanialsi miłośnicy mang...
Tak! To o was odkrywcy niesamowitych światów, podróżnicy po nieznanych krainach, pragnący poznać coraz to nowe historie i ich bohaterów. Witam was po raz kolejny w tym niezwykłym aktualkowym dniu, w którym postaram się podarować wam rozdziały wypełnione kolejnymi przygodami, tajemnicami i barwnymi osobowościami. Oderwijcie się na chwilę od tej szarej codzienności by móc zagłębić się w ich opowieściach.
Nie wiem jak u was, ale moje miasteczko okrył dziś biały puch. Wszędzie dookoła biel, a ciepły, przyjemny wiaterek zachęca do spaceru. Wraz z moim pieskiem urządziliśmy sobie zabawy w śniegu :) Być może nie tylko u mnie święta będą białe, czego ogromnie wam życzę.
Pragnę również powitać ChoSang, która niedawno do nas dołączyła :) Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, aby współpraca z nami była nie tylko wypełniona pozytywami, ale również byś odnalazła u nas coś niezwykłego.

Ale dosyć gadania, zapraszam do czytania ;) Dziś w aktualce jedna nowość i początek wielkiego odkurzania nieco starszych projektów :)

1. Demon Possession vol.1 chap.1 Nowość
2. Iya da nante Iwasenai vol.2 chap.6
3. Nine Tales vol.1 chap.3
4. Bloody Cross vol.1 chap.1

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.