Obrazek

Pomnik!

16.11.2014
Napisane przez: minyuu
Obrazek Witajcie, kochani! Tak się składa, że aktualke miała pisać Shayde, ale chyba ma zły dzień, dlatego postanawiam ją wyręczyć. Minyuu zawsze pomoże Sumiakom :D
A tak z innej beczki wspomnę Wam, że Narushiu ma postawić mi i Ayame-chan pomnik za zebranie 1000 punktów! Za każdą mangusie 7 punktów! Kiedyś dobrniemy do tego tysiąca, trzymajcie kciuki! ^^ Trzeba zaznaczyć, że korektorzy nie mają tak łatwo. Poprawiać po niektórych tłumaczach to naprawdę wyczyn! Jednak z pomocą lecą kochane dziewczyny, które rozwieją wątpliwości albo zasugerują co i jak! No po prostu skarby :)
Już tuż tuż święta! Karcia53 zadała już pytanie, ale jeszcze raz zapytam, czy u Was też już galerie przystrojone świątecznie?
U mnie, w Krakowie, chyba prawie każda od kilku tygodni zachęca (a może na odwrót) świątecznym wystrojem. No, w każdym razie krakowski rynek zimą (zwłaszcza wieczorami) wygląda przepięknie! Aż nie mogę się doczekać! A u Was jak z tym przedwczesnym ubieraniem choinek w galeriach i innych publicznych miejscach?

Nie chcąc przedłużać: zapraszam do czytania! W dzisiejszej aktualce znajdziecie dwie nowości, choć jeden tytuł na pewno znacie :) Mam nadzieję, że cieszycie się z tego faktu, dlatego jak zawsze czekam na komentarze!

1. Kami-sama x Ore-sama x Danna-sama!? vol.1 chap.1 Nowość
2. Ookami Heika no Hanayome vol.5 chap.23 Nowość
3. Junketsu+Kareshi vol.1 chap.4

Ponieważ dziś to ja - Shayde, wstawiam aktualkę pozwoliłam wybrać sobie obrazek. Mam nadzieję, że wam się podoba hihi :) Bishów nigdy za wiele...

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.