Obrazek

Miss Simple...

26.10.2014
Napisane przez: Shayde
Obrazek Witajcie moi mili!
Tęskniliście? Mam nadzieję, że tak. Gdyż z tego powodu piszę tę aktualkę zamiast pracować nad kolejnym rozdzialikiem. Część ekipy ma w tym tygodniu wolny od mang weekend i się porozjeżdżała nam na różne strony, ale nie martwcie się na pewno wrócą i wszystko nadgonią. W sumie, nawet nie jestem pewna czy miałam dzisiaj pisać aktualkę.. ale pomyślałam, że pewnie kilkoro z was czeka na nią z utęsknieniem i się zmobilizowałam. Wiecie, czasem zastanawiam się czy ktokolwiek czyta te nasze wypociny… ale co tam. Grunt, że są nowe mangusie hi hi.
Poza tym skoro u nas ostatnio taka moda na podziękowania, to chciałabym podziękować Sil-chan za jej ciężką pracę i pomocną dłoń... oraz za to, że zawsze przyłącza się do moich niecnych planów zapanowania nad mangowym półświatkiem Sukoshi :D

No ale dosyć gadania... w tle sobie leci SUPER JUNIOR, a ja mam dla was porcje kolejnych, wspaniałych rozdziałów. Jest mi trochę smutno, że pod zeszłotygodniową aktualką nie padły żadne propozycje... a zarazem mam cichutką nadzieję, że tym razem się bardziej postaracie :).

1. Nine Tales vol.1 chap.2
2. Inochi Mijikashi, Koi seyo Furyou Shounen! vol.1 chap.2
3. Zettai Karen Children vol.4 chap.28

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.