Obrazek

Depresja Tsu...

19.07.2014
Napisane przez: Tsuki-san
Obrazek Miało być tak pięknie...
Miało być L-DK... Nawet znalazłam edytora, ale biednemu Kvothe router piorun trzepnął. Mam depresję. Przysięgam, że mam depresję, bo nie mogę dać Wam tego, o co tak bardzo się starałam. Już zapieram się rękami i nogami, ale naprawdę nie mogę pewnych rzeczy przewidzieć i potem jak ta młoda gazela o wschodzie słońca tego głupiego problemu przeskoczyć. Wybaczcie mi, ale tej „specjalnej edycji”, o której wspomniałam na naszym facebookowym fanpagu nie będzie. Możecie mnie ukrzyżować, spalić na stosie, ale co ja mogę... Nic nie mogę.
Cieszę się jedynie, że cała grupa, która pracuje cały czas wspiera i pomaga na tyle, ile może. Kocham Was, SUMIAKI! Bez Was mój świat ległby w gruzach po tym nieudanym dostarczeniu L-DK :O Nawet do aktualki taki ładny obrazek przygotowałam... EH!
Jak obiecałam w Wasze ręce składam Zettai, który również mnie nienawidzi jak reszta świata i rozdział 24 robiłam chyba (żeby nie skłamać) może ze 3 albo 4 razy. Raz komputer zjadł mi kilka rozdziałów w tym 24, raz dysk w komputerze mi padł i przepadł i coś tam jeszcze było... Nieważne. Ważne, że jest i możecie sobie poczytać.
Zachęcam również do czytania innych naszych mang :) Inochi np. jest urocze :D
A! Widzieliście anime pt. Samurai Champloo? Jeśli nie, to polecam!
I jeszcze jedno – mam do Was pytanie – jakie mangi chcielibyście czytać? Może postaramy się coś wykminić i wydać coś, co lubicie? Tak, pamiętam o L-DK!

Teraz łapcie rozdziały

1. Inochi Mijikashi, Koi seyo Furyou Shounen! vol.1 chap.1
2. Monochrome Myst vol.2 chap.6
3. Zettai Karen Children vol.4 chap.24
4. Zettai Karen Children vol.4 chap.25

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.