Obrazek

Za te wszystkie dni...

03.07.2014
Napisane przez: Tsuki-san
Obrazek Witajcie!
Będę szczera i napiszę od razu – nie wiem, co chcę Wam powiedzieć. Przepraszamy za tak długą (nie)obecność i zwlekanie z robieniem aktualek. Prosimy o wybaczenie (Tsuki-san kłania się w imieniu grupy).
Jak wiecie wszystko zaczęło się od tworzenia nowej szaty naszej strony. Potem... Potem już samo poszło. Chcieliśmy wystartować na nowo, żeby było nam wygodniej, ładniej, a tu wyszły takie cuda-wianki. My się denerwujemy i smucimy, a Wy nas nie lubicie :D
Poopowiadałabym Wam coś ciekawego, ale i tak nie przeczytacie, bo bardziej interesują Was nowe rozdziały, które dzisiaj dla Was mam. Nie ma ich dużo, ale na pewno więcej niż zazwyczaj. Niestety – wszystkiego nie dostaniecie.
Dla fanów Zettai niestety nie mam dobrych wiadomości. Przez utratę komputera straciłam rozdziały i w obecnej chwili nie mam ich na stanie, a Kanna ma je u siostry. Na dawkę Zettai liczcie w następnej aktualce, która pojawi się w następnym tygodniu albo za 2 tygodnie. Dzisiaj radochę będą mieli fani The One :)
Co jeszcze... Mam nadzieję, że funkcjonowanie grupy trochę się ustabilizuje. Postaramy się o to w miarę naszych możliwości.
Trzymajcie za nas kciuki, wspierajcie i komentujcie. Pamiętajcie, że my dajemy coś od siebie i na to samo liczymy od Was :)
Nadal bądźmy dla siebie mili, uśmiechajmy się i twórzmy wesołą atmosferę! Życzymy Wam udanych wakacji! Uważajcie na siebie i wróćcie zdrowi do szkół i na uczelnie :3

Rozdziały na dziś:

1. Chicchai Toki kara Suki dakedo vol.1 chap.2
2. Jinja no Mori no Nora Neko-kun vol.1 chap.3
3. Kanojo ni Naru Hi vol.1 chap.2
4. Kanojo ni Naru Hi vol.1 chap.3
5. Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji vol.1 chap.4
6. My Girl vol.2 chap.17
7. Ookami ni Kuchizuke vol.1 chap.3
8. Sayonara Piano Sonata vol.3 chap.15
9. The One vol.1 chap.5
10. The One vol.1 chap.6

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.