Obrazek

Nieoczekiwanie!

10.01.2013
Napisane przez: Tsuki-san
Obrazek Ohayo :3
Aktualka miała być w niedzielę, ale... nie wiem, czy będę miała wtedy czas. Skoro już ogarnęłam wszystko do aktualki, to zrobię ją dzisiaj. Wy nie będziecie płakać, a ja będę miała z głowy xD

Jak pewnie wiecie, niedługo zbliża się coś, co nazywają sesją. I teraz wszyscy studenci płaczą, walą głowami w ściany, wyją do księżyca, błagają o litość, a ich sumienia odzywają się i mówią „Ja pierdziele! Mogłem wcześniej przeczytać te cholerne artykuły! [*]”. No niestety – Polak mądry po szkodzie :D Ja osobiście nie mam weny do nauki. Czytam książki niezwiązane ze studiami, oglądam jakieś dupne anime i gapię się w sufit po odbyciu wcześniej drzemki.

Wspomniałam o dupnych anime. Nadal nie wymyślili czegoś fajnego… Jedynie trzyma mnie jeszcze przy życiu z nowego (obecnie) sezonu Tokyo Ravens. Czy jest ciekawe… Nie wiem. Kreska strasznie mi się podoba. I chyba tyle. Obejrzałam również Gingitsune. Uwielbiam aniem o demonach, duchach, bóstwach, więc i za to się zabrałam. Lekkie, wręcz lajtowe. Kompletnie nic się tam nie dzieje, ale te lisie duchy były takie łaaadne. Boże. Tak mi smutni, że nic mi się nie podoba. Jest jednak coś, co bardzo mnie ostatnio uradowało. Zapewne wiecie, że manga Ao Haru Ride będzie miała anime :) Jacie! Cieszę się niezmiernie. Mam nadzieję, że chociaż tej mangi mi nie zepsują po tym jak wyjdzie anime, bo będę bardzo rozczarowana.

Stałam się dzisiaj posiadaczką pierwszego tomiku Beast Master od Waneko. Hm… Spodobała mi się panterkowa okładka. Jeśli chodzi o wykonanie, to do paru typesettingowych rzeczy mogłabym się przyczepić, ale nie ma tragedii. Podobają mi się czcionki przy sfxach :3 W ogóle… Czy ja mam prawo krytykować ich pracę? :O Jeszcze mnie znajdą i sami ocenią… Dobra, już nic nie piszę! Ogólnie – polecam. Tylko dwa tomiki, a kolekcja może się powiększyć o fajną mangę :3

To chyba tyle… Nie mam weny do pisania, więc po prostu życzę Wam spokojnego wieczoru i owocnej nauki.<3 Sesjo, pokonamy cię!

1. 17 sai, Kiss to Dilemma vol.1 chap.2
2. Arcana vol.1 chap.2
3. Daddy Long Legs vol.2 chap.9
4. Daddy Long Legs vol.2 chap.10
5. My Girl vol.2 chap.16

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.