Obrazek

Pierwsze oznaki...

10.11.2013
Napisane przez: Kikari
Obrazek I kolejny długi weekend. Tydzień temu panował nastrój halloweenowy i przyznam się, że zabrakło mi tego dnia. Chodź ja, pisząca tę aktualkę w żaden szczególny sposób go nie obchodzę. Lubię po prostu ten czas strachów, strojów, duchów, żartów i słodyczy. Ale już dobry tydzień po fakcie i przyszedł czas na kolejną aktualkę i nową porcję rozdziałów. : D
Zimna już za pasem… Ostatnio wracając z muzeum (niezbyt często tam goszczę. Jedyna siła, jaka wyciągnie mnie z przytulnego i ciepłego miejsca jest słowo ,"muszę". Oczywiście ja nigdy tak nie myślę.
Na wszystko mam czas. Za sprawą innych, wyższych ode mnie sił jestem zmuszona wykonywać tę robotę). No i wracając sobie beztrosko, kto by zauważył mały, biały płatek śniegu? Tylko moja spostrzegawczość jest do tego zdolna. == Więc wraz z pierwszymi oznakami pojawienia się zimy, robię zapasy i barykaduję się w pokoju z herbatą. A ja jeszcze butów nie kupiłam. *.* I dla niektórych zimna to okres chorób. Mnie choroby omijają szerokim łukiem i z tego jestem bardzo zadowolona. W każdym razie lubię zimę, o ile nie jest dla mnie szkodliwa. Lubię na nią patrzeć. I przede wszystkim ciepło się ubierać. :3 Kto nie lubi na siebie wrzucić sweterka w te zimne dni i poczytać książki, bądź mangi, czy obejrzeć dobry film albo anime. O taak, wszystko, co wygodne i nie wymaga wysiłku jak najbardziej mi odpowiada. C:

Nie mam do opowiedzenia żadnej historii z mojego życia. :C Ale mogłabym narzekać. :D W każdym bądź razie to tyle i zapraszam do czytania:

JOŁ! Tu Tsuki-san :D Wybacz Kikari, że wlazłam Ci w aktualkę :O Chcę serdecznie zaprosić Was na naszego Ask.fm ;3 Bardzo smutno jest na tej stronce. Może ją ożywicie? Klik <3

1. Chocolate vol.3 chap.11
2. Iya da nante Iwasenai vol.1 chap.5.5
3. Junketsu+Kareshi vol.1 chap.3
4. My Girl vol.2 chap.13

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.