Obrazek

Graj muzyko, graj

02.11.2013
Napisane przez: Kvothe
Obrazek Ave, ludziska. To mój debiut, jeśli chodzi o pisanie aktualek, dlatego będzie dosyć lakonicznie. Może was dziwić dlaczego nowe rozdziały otrzymujecie w sobotę, a nie, jak was ostatnimi czasy przyzwyczailiśmy, w niedzielę. Powód jest prosty jak drut kolczasty - postanowiłem zrobić Wam prezent, drodzy czytelnicy, z okazji moich 20 urodzin :)
Mimo wszystko pisanie nie idzie mi tak pięknie, jak z góry zakładałem, dlatego jakoś obszernie nie będzie :) Muszę się pochwalić, że w tej aktualce do wszystkich rozdziałów dołożyłem swoje 3 grosze. Oczywiście największe brawa należą się tłumaczom/korektorom, bo bez nich w dymki mógłbym wpisywać jakieś urojone treści, po których niejedna osoba potrzebowałaby wsparcia specjalisty psychologa xD
Choć tak na serio, edycja i typs są również bardzo ważne ;)

Dzisiaj mamy dla Was dwa nowe projekty, do których przeczytania gorąco namawiam. Do tego, po pewnej przerwie, do gry powróciło Tokage no Ou. Tym samym przejąłem typesetting po Tsuki, która ma wiele innych bojowych zadań. Tyle o dzisiejszych rozdziałach, reszta sama przyjdzie po przeczytaniu mang, dlatego nie bedę spoilerować :D

Postać na obrazku przedstawia 'Kvothe' - bohatera sagi "Kroniki Królobójcy", od którego niezbyt oryginalnie stworzyłem swój nick w naszej grupie.
Info dla zainteresowanych – jeżeli ktoś lubi czytać fantasy, to polecam książkę "Imię Wiatru", której właśnie Kvothe jest głównym bohaterem.

Jeszcze rzucę ciekawostką na temat BaQu. Wyszło na jaw, że ma on powiązania ze Wschodem, a dokładniej - z byłym ZSSR. Od pewnego anonimowego agenta dowiedziałem się, że BaQu na przełomie lat 80 I 90 XX wieku był odpowiedzialny za kanał przesyłowy towarów zachodnich do Azerbejdżanu. Dostarczał wiele produktów, o których lokalna ludność mogła wcześniej, co najwyżej, pomarzyć, dlatego wdzięczny lud na jego cześć nazwał stolicę kraju jego imieniem. Oto dowód: Klik!

Tyle sucharów no i w sumie tyle trudnych spraw, idę świętować urodziny! Strzałeczka :D
Pozdrawiam, Karol Strasburger!

1. Hana ni Kedamono vol.1 chap.1 Początek
2. Kimi to Koi o Shitta vol.1 chap.1 Początek
3. Tokage no Ou vol.1 chap.2
4. Tokage no Ou vol.1 chap.3

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.