Obrazek


Message...

13.10.2020
Napisane przez: UchihaGuren
Obrazek おはよ みんあ
新しいマンガの章を始める前に、宿題をして学校の準備をしてください!
Ohayo minna!
Atarashī manga no shō o hajimeru mae ni, shukudai o shite gakkō no junbi o shite kudasai! -) Odrób pracę domową i przygotuj się do szkoły, zanim zaczniesz nowy rozdział mangi!
Od aktualki Naru trochę minęło, cóż tak jak mówi każdy ma swoje życie i sprawy. Przychodzi czas, w którym możemy się cieszyć ale też i smucić. Przychodzi czas na depresję i brak chęci do robienia czegokolwiek, no oprócz odpalenia lola i zagrania kilka meczów no bo skiny trzeba zdobywać :P No ale z czasem nawet na to się ochoty nie ma.

Z biegiem czasu zmieniają się nam zainteresowania jak i priorytety.
Co niektórzy mają czas na to by sobie pozwolić na czytanie mang i oglądanie anime. Przychodzicie ze szkoły bierzecie obiad odpalacie anime i jechane potem lekcje i spać. Cóż nie każdy tak ma. U mnie to tylko w niedzielę mogłam sobie na cokolwiek pozwolić, bo w resztę dni po szkole szłam do pracy, przychodziłam ogarniałam się do szkoły i lulu. Na mangi nie było czasu, nie mówiąc nawet o graniu i oglądaniu anime. A jak nadszedł czas na maturę, to szkoda gadać. A teraz nadeszły studia.. Czas na wyprowadzkę, znalezienie lokum, pracy i po czasie uświadamiasz sobie, że nie masz ochoty siedzieć i robić czegoś z czego zysku nie masz lub nie przynosi Ci to przyjemności. Nie mówiąc już o braku motywacji.

Jak pracujemy w grupie, to wygląda to tak, że jeśli jeden nie ma czasu albo mu się nie chce, to odbija się to na reszcie zespołu. Nie jest tak w każdym przypadku ale czasem się zdarza. Więc jeśli tłumacz nie przetłumaczy, korektor nie ma co z korektorować, to typtester nie ma co wklejać. Wolny pozostaje edytor bo w sumie nie jest od nikogo zależny. Ale jeśli projekt stoi to po co ma poświęcać czas, na to by robić coś do przodu, skoro nie wiadomo czy wogóle ktoś jego prace doceni, czy też marnować czas gdy może np. po układać puzzle.

No także weźcie pod uwagę, że każdy ma swoje życie i jedyne czego chcemy od was to zrozumienia oraz motywacji. Wiemy, że czekanie na rozdziały jest wkurzające ale jesteśmy tylko ludźmi oraz nikt nam za to nie płaci. Chociaż w sumie można powiedzieć, że jedyną zapłatą są wasze miłe motywujące komentarze, więc zostawiajcie je, bo będzie nam raźniej i będziemy wiedzieć, że dla kogoś to robimy.

Zachęcam też do dołączenia do grona rodzinki!
Oferujemy:
- wspólny discord,
- pomoc wszelakiej maści
- kotełki,
- mnóstwo zrozumienia i miłości
Żądamy:
- bycia miłym,
- motywacji (rozumiemy jak jej nie ma)
- chęci do współpracy
- umiejętności (doszkolimy)

Cóż sytuacja z tą pandemią nie jest sprzyjająca ale o tym może innym razem.
Miłego i udanej lektury.
UchihaGuren

1. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 07 ch. 43
2. Kaine vol. 01 ch. 04 KONIEC!
3. Majo no Shinzou vol. 01 ch. 04
4. Majo no Shinzou vol. 01 ch. 05
5. Majo no Shinzou vol. 02 ch. 06
6. My Girl vol. 04 ch. 30
7. My Girl vol. 04 ch. 31
8. My Girl vol. 04 ch. 32
9. Sabaku no Harem vol. 02 ch. 08.5
10. Shinrei Tantei Yakumo vol. 10 ch. 47
11. Shinrei Tantei Yakumo vol. 11 ch. 48
12. Shinrei Tantei Yakumo vol. 11 ch. 49
13. Shinrei Tantei Yakumo vol. 11 ch. 50
14. Shinrei Tantei Yakumo vol. 11 ch. 51

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.