Obrazek


Hejeczka

25.08.2020
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Hej. Dawno mnie tu nie było, bo pewna osoba (wcale tu nie mówię o Shayde :P) stwierdziła, że za bardzo rozpisuję się o sobie. Więcej niż rok chyba będzie... Jak ten czas mija. Nooo. Dzisiaj będzie dość długo, ale miło byłoby gdybyście poświęcili tę chwilę i poczytali.

Pewnie każdy z Was zauważył, że od dłuższego czasu aktualki pojawiają się tak, jak się pojawiają. Czyli niby są, a niby ich nie ma. A jak już są to też nie jakieś powalająco wspaniałe. I nie chodzi mi o treść. Mam na myśli ilość rozdziałów. Pewnie każdy z Was się zastanawia, co się dzieje.
Przychodzę z wyjaśnieniami i paroma słowami ode mnie. Myślę, że spora część grupy myśli podobnie, ale nie chcę wypowiadać się w imieniu wszystkich, gdyż dzisiaj piszę sama od siebie. Ilu nas zostało, skoro tak mało rozdziałów widać? Powiem Wam - sporo. Grupa jest liczna, jesteśmy dla siebie naprawdę bliscy. To jakim cudem aktualki wypadają tak słabo?

Tutaj przychodzicie Wy. Jak zobaczycie paręnaście ostatnich aktualek i przeglądniecie ilość komentarzy – albo nie ma żadnych, albo są od ekipy, nieliczne są od Was. Na czacie widać jakąś aktywność, pytania kiedy aktualka, czy dodamy rozdziały na reader. Zdarzają się również pytania o dołączenie, czy kilka miłych słów. A pod aktualkami nadal nic. Czat przemija, a my zostajemy z takimi pustymi aktualkami. Nikt ich nie czyta? Produkujemy się po nic?

Wiele takich pytań przewija mi się przez głowę. I teraz skąd mam znaleźć motywację? 11 lat robienia mang i szczerze, Wam powiem, że od prawie pół roku nie zrobiłam ani jednego rozdziału. Czy czuję wstyd? Zły przykład jako szefowa? Niekoniecznie. Straciłam jakikolwiek cel w tłumaczeniu dla Was mang. Bo tak naprawdę kim jesteście? Jest tu ktokolwiek?

Brakuje mi czasami pracy dla Was. Ale skoro Was nie ma, to my również się wypalamy. Może w najbliższym czasie usiądę i skończę, co mam zaczęte, ale czy to ma sens? Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Brakuje nam Was. Kiedyś tu byliście...

Tyle ze smęcenia. Mogłabym zarzucić paroma ciekawostkami z mojego życia, ale może to innym razem – zasada tl;dr.

Pozdrawiam cieplutko i nie wiem czy do zobaczenia :)
Miłego czytania!

1. Akaiito vol. 04 ch. 15
2. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 06 ch. 39
3. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 06 ch. 40
4. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 07 ch. 41
5. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 07 ch. 42
6. Kyou Kara Mongen 7:00 Desu vol. 01 ch. 05
7. Kyou Kara Mongen 7:00 Desu vol. 02 ch. 06
8. Majo no Shinzou vol. 01 ch. 01 NOWOŚĆ!
9. Majo no Shinzou vol. 01 ch. 02
10. Majo no Shinzou vol. 01 ch. 03
11. My Girl vol. 03 ch. 26
12. My Girl vol. 04 ch. 27
13. My Girl vol. 04 ch. 28
14. My Girl vol. 04 ch. 29
15. Nanoka no Kare vol. 05 ch. 30.5
16. Nanoka no Kare vol. 06 ch. 31
17. Ookami ni Kuchizuke vol. 02 ch. 11 KONIEC!
18. S Watari-san to M Mura-kun vol. 02 ch. 08

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.