Obrazek

A słońce świeci...

29.07.2013
Napisane przez: Tsuki-san
Obrazek Widzę, że jarańsko Tomoe nadal nie minęło, więc dla Was w aktualkowym obrazku przystojniak z Kamisama! Poznajcie me dobre serce. Teraz pewnie wyobrażacie sobie, co byście z nim robiły i w ogóle… Ale o tym poplotkujemy po 22:00 xD W ogóle to tę aktualkę miała pisać Kanna, ale chyba mózg jej wyparował od tego upału. W sumie mój chyba też.
A nie! Yami mówi, że nie mam mózgu, więc ja nie mam tego problemu :D Tak w ogóle to jeździliście kiedyś tramwajem bez klimatyzacji? Ja miałam dzisiaj tę przyjemność. Myślałam, że zemdleję w tej siedemnastce, więc wpadłam na genialny pomysł, żeby poczekać dziesięć minut na następny tramwaj (nowy i z klimatyzacją). Godzina 15:33, widzę w oddali tramwaj. Z reguły jestem ślepa jak kret i tak sobie patrzę, patrzę… Jedzie siedemnastka, stary tramwaj, gdzie można liczyć tylko na pootwierane okna, przez które wpada tylko gorące powietrze. W tamtej chwili chciałam najzwyczajniej w świecie umrzeć. Jak możecie to nie wyłaźcie z domu, bo się roztopicie! Wnętrzności Wam wypłynął, zalejecie się potem i tyle z Was będzie. Ja zrobiłam ten błąd i skończyłam z bólem głowy i brakiem chęci do życia.

Co by tu jeszcze Wam napisać… Chyba już nic. Z braku świeżego i orzeźwiającego powietrza ciężej się myśli i wszystko, o czym chciałam Wam dzisiaj poopowiedzieć, wyparowało razem z wodą, którą przed chwilą wypiłam. O mój Boże! Woda się kończy! Do T.O.Pa tak daleko (jakieś 50 metrów). Weź człowieku tam się doczołgaj. W sumie ja chyba prędzej bym tam pełzła, a w połowie drogi dała sobie spokój i wyzionęłabym ducha… xD

Dobra! Koniec marudzenia, czas na przyjemniejszą część aktualki. Zapraszam za dobrą dawkę rozdziałów. Wy czytajcie, a ja idę dalej umierać i modlić się o deszcz i ochłodzenie! Buziaczki!

1. Hana to Rakurai vol.1chap.4
2. Kimi ga Suki vol.3chap.12 Koniec
3. L-DK vol.6chap.23
4. Zettai Karen Children vol.2chap.6
5. Zettai Karen Children vol.2chap.7

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.