Obrazek


Zajączek tuż za rogiem

13.04.2020
Napisane przez: Hanasakeru
Obrazek Hej! To znowu ja, Hanasakeru. Patrzcie, tak mi się spodobało pisanie aktualek dla Was, że naskrobałam nowy tekst :D Zaraz Wielkanoc. Te święta z pewnością będą inne niż wszystkie, bo pewnie w okrojonym składzie, ale może spokojniejsze? Bez spiny, że trzeba umyć okna, wysprzątać mieszkanie na błysk i upiec milion ciast, bo zjadą się goście.
Będzie cicho i bez pośpiechu. Jednak, czy to znaczy, że nudno i smutno? Absolutnie nie! Mam nadzieję, że nauczyciele i wykładowcy dadzą Wam odetchnąc i nabrać sił przed kolejnymi zajęciami online. Zregenerujcie ciało i umysł, to bardzo ważne. A byliście grzeczni? Jeśli tak, może znajdziecie prezenty od zajączka. Kiedy byłam mała, zajączek przynosił mi drobne upominki, np. słodycze. W mojej rodzinie kultywujemy tę tradycję, która znana jest głównie na Zachodzie. Ciekawa jestem, jak jest u Was. Może kontynuujecie inne zwyczaje? Opowiedzcie Nam o nich w komentarzach :)

Na koniec, całą ekipą Sukoshi życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, sił, by przetrwać to wszystko oraz dużo życzliwości i uśmiechu, bo to dodaje otuchy w każdym czasie. Zachęcamy również do czytania naszych mang, które tworzymy dla Was na bieżąco oraz do rekrutacji. Wesołych Świąt! <3

1. Bloody Cross vol. 04 ch. 18
2. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 05 ch. 30
3. Immortal Rain vol. 06 ch. 27
4. Kaine vol. 01 ch. 03
5. Kanojo Ni Naru Hi vol. 04 ch. 19
6. Kanojo Ni Naru Hi vol. 04 ch. 20 KONIEC!
7. Kurosaki-kun no Iinari ni Nante Naranai vol. 02 ch. 08
8. L-DK vol. 18 ch. 70

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.