Obrazek


Koronowirtualka

27.03.2020
Napisane przez: Hanasakeru
Obrazek Hej, diabełki!
Cóż za nietypowe powitanie, prawda? Po drugiej stronie wita się z Wami naczelny got tej grupy, czyli Hanasakeru. Mimo że jestem w szeregach Sukoshi już prawie pół roku, to mój pierwszy raz w starciu z aktualką, więc bądźcie wyrozumiali ;). Z reguły używam hasła "STAY DARK", ale patrząc na to, co się dzieje, zdecydowanie propaguję hasło "STAY HOME". Pamiętajcie Kochani, to bardzo ważne! Jednak nie bójcie się, nie będę Was zanudzać tematem wirusa, skupmy się na czymś pozytywnym. "Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!". Znacie tę piosenkę Marka Grechuty? Wszystko powoli budzi się do życia, ptaki śpiewają, kwiaty kwitną, a ja przeglądam internet w poszukiwaniu dobrego kremu SPF 50. Bo wiecie...
Ja nawet w lato chodzę pod koronkową parasolką (czarną). Oczywiście słonko i witamina D są bardzo ważne, ale wszystko z umiarem, a jak wiadomo, wampiry za słońcem niezbyt przepadają :D. Ostatnio dotleniam się w zacienionym kącie swojego balkonu, podczas gdy moje koty okupują słoneczny parapet.

A Wy jak się macie? Teraz oprócz zajęć online macie dużo czasu na regenerację sił i realizację swojego hobby? Mam nadzieję, że jesteście kreatywni i nie zbijacie bąków w czterech ścianach. Jeśli jednak się nudzicie, dołączajcie do Nas! Wzywam Was, mroczne duszyczki (i nie tylko) do bycia korektorem. Obiecujemy dużą dawkę kocich fotek <3.
Trzymajcie się cieplutko!

1. Gachirin Ni Kiri Saku vol. 05 ch. 29
2. Immortal Rain vol. 06 ch. 26
3. Immortal Rain vol. 06 ch. 27
4. Kanojo Ni Naru Hi vol. 04 ch. 17
5. Kanojo Ni Naru Hi vol. 04 ch. 18
6. Namaikizakari vol. 03 ch. 15
7. Ookami ni Kuchizuke vol. 02 ch. 09

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.