Obrazek


Trudne początki

06.04.2019
Napisane przez: Kuno
Obrazek Cóż ta aktualka przypadła dla mnie. Zastanawiałem się kiedy przypadnie mi to, a tu nagle dowiedziałem się, że zaszczyt mnie dzisiaj spotka i to zrobię. Zastanawiacie się pewnie "kim on jest, nigdy o nim nie słyszałe/am". A taki jeden nowy nabytek edytorski (aspołeczny otaku). Przepraszam fanów grainerie, ponieważ chilowo mam kryzys i mam przerwę, ale prędzej lub trochę później będę robił ten oto tytuł. Także oczekujcie nowych chapterów, bo z tym będzie wiązał się mój wielki powrót. Zapewne i tak każdy bardziej czeka na rozdziały, niż moje wymęczone zdania. Także życzę miłego czytania wszystkim. Pozdrawiam.

Dzisiaj swoje święto i to dokładnie 18 raz w życiu obchodzi nasza ukochana Mashiriko! Nareszcie możesz klikać "tak mam ukończone 18 lat" i wcale nie przyjdzie policja, bo nie jest już to kłamstwo! Z tejże okazji garść życzeń od ekipy:


Siliandra:
Moja Ty szalona solenizantko! Dużo zwariowanych dni! Wielu uśmiechów, od groma ukochanym mangowych yaoiów :) By nigdy nie zabrakło Ci postaci do łączenia :) Wielu kocich futerek do tulenia i pozytywnych chwil w życiu!

Afrobyta:
Witamy wśród legalnych :wink: Dużo szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń!!

Vensis:
Wszystkiego najlepszego, Mashi! Jak największej frajdy z robienia mang i z bycia częścią rodzinki!

Narushisu:
Wszystkiego najlepszego, nareszcie legalny promyczku. Cieszę się, że jesteś tutaj i lenisz się co dnia. Ślicznie nam na głosowym chrapiesz, więc mamy dużo z tego frajdy. :) Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś, chociaż najbliższa wizja spotkania wiedzie Cię do mnie jak małego pasożytka, który się za darmo chce wbić na chatę (w tym wypadku do hotelu). Ale i tak chcę Cię poznać, bądź szczęśliwa. Pozdrawiam, Twój osobisty psychiatra (rachunek wyślę pocztą).

Kenta:
Wszystkiego najlepszego, zboku jeden. Tysiąca gejów :D

Kuno:
Mashi nadszedł twój wspaniały i najpiękniejszy dzień w całym roku. Tego dnia czuj się jak księżniczka z baśni. Nic nie jest ważniejsze od Ciebie i twojego szczęścia oraz marzeń, które z pewnością spełnią się w wyznaczonym czasie. Gdy dołączyłem do grupy od razu wyczułem bijące ciepło z twojego serca. Szybko zrozumiałem jak bardzo lubię z tobą pisać a jeszcze bardziej rozmawiać. Czasem te rozmowy kończyły się dopiero nad ranem, ale to było w tym wszystkim piękne, że przez tak długi czas ciągle mieliśmy o czym rozmawiać. Bez Ciebie ta grupa nie byłaby taka sama, wręcz nie wyobrażam jej sobie bez Ciebie. Co chciałbym Ci życzyć: wiecznie promiennego uśmiechu zamiast łez, wytrwałości i wiecznego szczęścia, które nie może Cię nigdy opuścić a zdrowie to u Ciebie zapewne lepsze niż u mnie to nie muszę tego życzyć. Trwale i wytrwale dąż do swoich celów oraz marzeń nie oglądając się przy tym w wstecz. Zasługujesz na to z pewnością. Nie zapominaj o tym i o twojej wielkiej wartości. Ja i cała grupa dziękujemy, że z nami jesteś.

ObrazekNajlepsze smaczki na koniec.

Derion:
Najlepszego.1. Akaiito vol.03 ch.11
2. Domestic na Kanojo vol.05 ch.36
3. Domestic na Kanojo vol.05 ch.37
4. Hana Yori Dango vol.13 ch.81
5. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] vol.08 ch.34
6. Netsuzou Trap - NTR vol.01 ch.03

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.