Obrazek


12 miesięcy minęło jak jeden dzień...

30.03.2019
Napisane przez: Siliandra
Obrazek Zostałam zobowiązana do napisana tego oto jakże wspaniałego tekstu, którego nikt nigdy nie czyta (Psyt! Łącznie ze mną... hehe...) tylko od razu przewija w dół pełen ekscytacji by dowiedzieć się, że jego mangi nie ma w dzisiejszej aktualce i jedyne co mu pozostaje to wylać swoje łzy na znajdującym się obok chatboxie :) Ależ my to kochamy ;p Mistrzem pisania aktulek nie jestem (czego dowiedziałam się u źródła, dlatego proszą mnie o to tylko wtedy, gdy nie pozostawiono im żadnego wyboru ;p )

także nie oczekujcie tu wyniosłych poematów ani wielorakich metafor czy niezwykłych anegdotek.

Będzie prosto i jakże rzeczowo! Ech, to chyba już ten wiek bo po pracy czasami człowiekowi odechciewa się dokonania czegoś tak prostego jak posłanie maleńkiego uśmiechu. Kamienna twarz i zabunkrowanie się w domu najlepiej z kawą, kocykiem i książką bądź grą komputerową, a tu niestety przybiega takie ło na czterech i jeszcze drzwi nie otwarłeś, a już opiernicz za wszystkie żywoty. Bierzesz, człapiesz noga za nogą toż to ma już swoje lata. Czujesz się jakbyś jechał na wstecznym, oddalasz się od punktu docelowego zamiast się do niego zbliżyć, a potem osiągasz cel! Ogarniasz się życiowo, sadzasz tyłek na kanapie a tu już patrzy na Ciebie, spoglądasz na zegarek i "Ło Matko! Toż to ta godzina....!" i następuje powtórka z rozrywki :) Jakże to wspaniałe i tak z 4 razy dziennie hahaha... Jednak jak można odmówić temu jakże wpaaaaaaaatrzonemu w Ciebie spojrzeniu, które zapomniało jak się mruga i czeka, czeka, czeka... No, ale tyle jeśli chodzi o sprawy pęcherzowe mojego wypłosza :)

Nie wiem, o której dokładnie zostanie upubliczony ten oto esej. Z mojego zegarka wynika, że jest 29.03. 2019 godzina 22:26 i dokładnie o 24:00 nastąpi upływ czasu i przesunięcie cyferki w życiorysie jednej z naszych szefowych, która niedługo będzie mogła się chwalić, że już nie ma naście czy dzieścia a no właśnie, nie wypada mówić bo potem nastąpi kara i kamieniołom mangowy :D


Także Narushisu aka Naru aka Boss my Twoi poddani składamy Ci ten odo hołd!


Siliadnra:
Od wielu lat powtarzam, że zarówno Ty jak i Magda jesteście dla mnie najważniejszymi osobami i dlatego pragnę, aby było tak jak najdłużej. Jesteś osobą, na której mogę polegać, wyspamić się, a Ty wszystko odczytasz, pokiwasz palcem, pocieszysz, a kiedy trzeba zje.... okrzyczysz :D Spinasz naszą grupkę razem, dla każdego znajdujesz chociaż chwilę i pomimo wielu przeciwności losu nie poddajesz się. Chcę, aby ten rok był dla Ciebie pełen radości, słodkości i abyś natrafiła jak najmniej dziur czy zakrętów by życie było wypełnione jedynie uśmiechem i zrealizowanymi marzeniami.

Afrobyta:
Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin dla naszej najwspanialszej i niepowtarzalnej szefowej! Jesteś wspaniała! <3 <3<3
Dziękuję Tobie za to, że ogarniasz to stado i często jesteś naszym psychiatrą w tym wariatkowie :) Oby Twoja cierpliwość i chęć do robienia mang nigdy się nie wyczerpały oraz oby wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć docelowy plan mangowy.
Naru życzę Tobie przede wszystkim dużo szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz pociechy z mruczastych synków :)

Dragona:
Niech spełnią się twoje sny. Twoje marzenia, twoje pragnienia. Za to, że jesteś uśmiechnięta, za to, że szczera i za to, że każde Twoje przekleństwo prawi o uczuciach, jakimi nas darzysz (oczywiście chodzi o te ukryte pod przeklinaniem XD). Sto lat dla Naru, naszej szefowej wszystkich szefów! ❤

Mashiriko:
Dzisiaj nasza słodka Naru ma urodzinki!! Nie zmieniaj sie kochana i pamiętaj, że zawsze będziesz dla mnie taka starsza siostra, która w każdej wolnej chwili potrafi doradzić w trudnych momentach! Kocham cie Naru jak siostrę i mam nadzieje ze wszystko co sobie życzysz sie spełni, oraz żeby twoich wrogów paliło wielkie licho ❤! Pamiętaj, że będę do końca sukoshi i na pewno cie nie zostawię! Także powtórzę swoje słowa. Nie zmieniaj sie, kocham Cię i wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzinek!!

Milckywayy:
С днём рожденья тебя поздравляю!
Здоровья, радости желаю.
И чтоб жила ты много лет
Без слёз, без горести, без бед!

Karuta:
Za to z całego serduszka życzę samych sukcesów, w każdej rzeczy której się podejmiesz. Dużo cierpliwości do wszystkich otaczających cię ludzi. (chyba szczególnie do członków grupy) :) Samych pięknych projektów.
Zastanawiam się czego jeszcze mogłabym ci życzyć skoro jesteś tak wspaniałą osóbką... ?
Jak się spotkamy to cię wyściskam nadrabiając to że teraz nie mogę.


UchihaGuren:
Zdrowia, szczęścia pomarańczy niech Ci Jędrek nago tańczy. Pieniędzy dużo, by kotom dobrze było i oby wszystko Ci się spełniło! :)


Keikan:
Naru podziwiam Cię za to że tak wytrwale prowadzisz sukoshi dlatego życzę Ci wszystkiego dobrego i tego aby ci tej wytrwałości nigdy nie zabrakło!


Neko:
Wszystkiego Najlepszego Naru ! Zdrowia szczęścia, cierpliwości do mnie i naprawdę dużo jedzenia! Kocham Cie i sto lat!


Kenta:
Wszystkiego najlepszego, nasza zdziecinniała szefowo! 🙂


1. Boku no Ushiro ni Majo ga Iru vol.04 ch.80
2. Boku no Ushiro ni Majo ga Iru vol.04 ch.81
3. Boku no Ushiro ni Majo ga Iru vol.04 ch.82
4. Boku no Ushiro ni Majo ga Iru vol.04 ch.83
5. Domestic na Kanojo vol.04 ch.30
6. Domestic na Kanojo vol.04 ch.31
7. Domestic na Kanojo vol.04 ch.32
8. Domestic na Kanojo vol.04 ch.33
9. Domestic na Kanojo vol.04 ch.34
10. Domestic na Kanojo vol.04 ch.35
11. Hana Yori Dango vol.13 ch.80
12. Nanoka no Kare vol.03 ch.15
13. Nanoka no Kare vol.03 ch.16
14. Nanoka no Kare vol.03 ch.17
15. Nanoka no Kare vol.03 ch.18

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.