Obrazek


Zdrastwujtie!

06.02.2019
Napisane przez: Kyuuri
Obrazek Od naszego ostatniego kontaktu minęło jakieś półtora roku, tyle mniej więcej czasu zajęłoby Kolumbowi czterokrotne popłynięcie do Ameryki i z powrotem, a tyle czasu potrzebowałem ja, Ogórek w skromnej osobie, do napisania tejże wybitnie krótkiej aktualki.
Na wstępie chciałbym przywitać nowe osoby w ekipie. Nie będę póki co ujawniał ich tożsamości, gdyż bez wątpienia wkrótce dadzą popis (podpis) w swoich własnych aktualkach i się wam ładnie przedstawią. Napływ świeżej krwi, w większości nastoletnich osobników dowodzi temu, że grupa się poprawnie rozwija i stawia na młodzież.
Stara gwardia powoli odejdzie do lamusa, wyparta przez młokosowatych, aczkolwiek prężnych adeptów sztuki. Cóż, takie są prawidła natury.

Oczywiście kilka reliktów historii się ostanie (dajmy na to szefowa Narushisu lub #stara wyjadaczka Afrobyta), gdyż owych nie da się ruszyć z tej grupy.

Zostając przy sprawach organizacyjnych, to warto przypomnieć, że niedługo obchodzimy swoje kolejne (hmm, które to już...) urodziny i jak co roku możecie oczekiwać czegoś niesamowitego. Wiele osób poświęciło ogrom czasu, aby przygotować dla Was taki prezent, że głowa mała. Sami zobaczycie, wkrótce.

Jeśli chodzi o autora aktualki, to u niego chyba wszystko dobrze. Ponoć ostatnio jadł barszcz z uszkami, chociaż nie posiadam dokładnych informacji na temat tego, czy było to barszcz jeszcze ze stołu wigilijnego, czy już świeży. Poza tym pracuje gdzieś tam na magazynie i uczy się, podobno.

A co u Was, towarzysze?

Po uprzejmościach czas na przyjemności, czyli to, co lubicie najbardziej.

1. 17-sai, Kiss to Dilemma v.01 ch.05,5
2. Bloody Mary vol.01 ch.04
3. Domestic na Kanojo vol.03 ch.20
4. Domestic na Kanojo vol.03 ch.21
5. L-DK vol.16 ch.62
6. Shinrei Tantei Yakumo vol.08 ch.35

Na koniec udzielam pochwały mojej podopiecznej Kencie, za jej zapał do pracy i nieustanną chęć poprawy. Ola, tak trzymaj!

PS. A jeżeli ktokolwiek pomyślał o innym końcu, niż końcu dnia wypełnionego natłokiem zajęć, kiedy człowiek nareszcie siada (lub kładzie się) i zaznaje tej odrobiny wytchnienia - to jest trąba i tyle!


CO TU SIĘ STAŁO?!


Starczy słów "Ogórka", czas na odzew ekipy. O co chodzi? Dzisiaj nasza mała kiszonka, która właśnie napisała własną urodzinową aktualkę, kończy 3 lata. Albo 6? Może 20? Kto by spamiętał. W sumie to nieważne. Chodzi o ogórkowe urodziny!! Stąd nam się coś na stronie poj*bało. Powstała podstrona ku jego czci!
Z góry przepraszam osoby, które dostały raka przez tę podstronę.

Czas na życzenia:

Kenta:
Dziękuję Ci, że jesteś.
Wszystkiego najlepszego, braciszku! ^^

Afrobyta:
Sto lat! Sto lat! Spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze! Rośnij duży i zielony! :)

Mashiriko:
Najlepszego ogoreczku!

Obrazek

Dragona:
Składanie życzeń nie jest moja mocną stroną, ale się postaram XD Życzę ci Kamilku, by twoje życie ułożyło się tak, jak sobie marzysz i bym w końcu dostała jakieś twoje tłumaczenie do korekty (będę bezlitosna buahahaha XD). Tak czy inaczej sto i więcej lat - ale nie zakiś się, tylko utrzymaj świeżość przez następne setki lat :D

Siliandra:
Nadszedł ten dzień! Oj tak, znów należy dopisać cyferkę do licznika i przyznać się, że już młodszy nie będziesz. :) Do kolejnego podsumowania masz przed sobą cały rok i w tym czasie mam nadzieję, że spotka Cię wiele niezapomnianych chwil w czasie których poznasz ogrom wartościowych ludzi. Zwiedzaj świat i poznawaj jego wszystkie zakamarki, a obok Ciebie niech zawsze znajdą się osoby gotowe rzucić się z Tobą w wir przygód~!

Shayde:
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. A przede wszystkim, abyś zawsze był twardy i soczysty... i nigdy sie nie ukisił~!

Vensis:
Spełnienia marzeń i frajdy z życia :)

Narushisu:
Ja również zrobię Ci dobrze. A więc krótko i na temat (wiem, że już to mówiłam ale tego najbardziej bym dla Ciebie chciała): życzę Ci pracy, którą byś lubił a zarabiał w niej więcej, niż harując teraz po nocach! Bądź szczęśliwy!

Himeko:
Wszyściuśkiego co najlepsiejsze! Dużeńko miłości i słodkości! Uśmiechusiaj się jak teraz, bo śliczniuśki jesteś. Cmokaski, cukieraski~~!

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.