Obrazek


Dzień dobry, cześć i czołem!

19.01.2019
Napisane przez: Vensis
Obrazek Czy ktoś z Was nie może się doczekać dorosłego życia? Jeśli tak, to muszę Was rozczarować – dałabym wszystko, żeby móc wrócić do nauki i błogiego lenistwa. Dorosłe życie jest do kitu, Naru potwierdzi. Na szczęście są jeszcze weekendy, kiedy mogę w ogóle usiąść do mang i coś dla Was zrobić >///<.
Ostatnio w pracy rozmawialiśmy o grach planszowych i okazało się, że bardzo dużo osób w nie gra. Prym wiodą zwykłe „planszówki rodzinne” w stylu Monopoly i Eurobiznes, które niszczą rodziny i powodują niekończące się kłótnie.

Dalej są inne gry planszowe (od siebie polecam „Wybuchające Kotki” – bardzo prosta gra, która daje masę frajdy i zabawy) oraz, o dziwo, rpgi. Ktoś zaproponował nawet, żebyśmy jeden dzień w tygodniu poświęcili godzinę-dwie na granie, ot tak, la rozluźnienia. Na razie plan jest w fazie testów.

Jeśli chodzi o mangi, to pomału odkopuję się z zaległości, które na mnie spadły jakiś czas temu. Dziękuję w tym momencie nowym osobom, dzięki którym będę mogła się trochę więcej polenić – witamy Deriona, nowego korektora oraz Akihiro – edytora i typesettera. Cieszymy się, że wprowadzicie do naszej grupy jakąś dawkę testosteronu. Za dużo kobiet w jednym miejscu sprawia, że robi się bałagan :blush:.

Kończąc, chciałabym wszystkich pozdrowić w tym nowym roku 2019 i zachęcić do zajrzenia do nowych rozdziałów – każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie jakieś prośby, to z chęcią je spełnimy – czytamy czat na bieżąco.

1. Adonis Next Door ch.17
2. Domestic na Kanojo vol.03 ch.18
3. Domestic na Kanojo vol.03 ch.19
4. Ero Meruhen - Ningyohime vol.15 ch.29
5. Salon Diana vol.01 ch.02
6. Tamayura Kitsune vol.01 ch.01 NOWOŚĆ!!

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.