Obrazek


Kolejny rok z życia

04.01.2019
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Witajcie serdecznie! Jeśli myślicie, że się postarzałam, to źle myślicie. Nadal jestem piękna i młoda. Natomiast jedna z moich niewolnic sióstr stała się rok starsza. Dokładniej chodzi o Siliandrę, znaną bardziej jako Sil-chan. Każdy się starzeje, dlatego nie przytykamy jej za mocno przez kolejną zmarszczkę na czole. Wiadomo, że każdy się starzeje. Na każdego przychodzi czas... nie zostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego.


Żeby nie było, że aktualka powstała z egoistycznych powodów i innych takich, to chciałabym mocno podziękować za odzew po naszej ostatniej aktualce. Pojawiło się z 15 nowych komentarzy. Widać, że nie tylko dwa tytuły na krzyż są czytane. Na pewno wszystkie komentarze będą wzięte pod uwagę. Każda rozmowa na czacie, sugestie o tytułach, czy pomoc w znajdywaniu przegapionych przez nas błędów. Dzięki Wam the bride na readerze odzyskało zagubiony chapter i naprawiliśmy kolejność stron w wielu rozdziałach. To samo spotkało Ero Królewnę Śnieżkę, która również miała pomieszane strony! Dziękujemy mocno i ciepło, że nam pomagacie, by nasza strona była lepsza i czytelniejsza.

Dobra, czas na powrót do naszej jubilatki. Stąd garść życzeń od kilku członków:

Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek. Obyś znalazła wiele cierpliwości i chęci do robienia mang w naszej grupie!
Karuta

Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin dla naszej najukochańszej i najpracowitszej Sil! <3
Życzę Tobie spełnienia najskrytszych marzeń oraz pomyślnej realizacji wszelkich planów, powiększenia zbiorów książkowych oraz mruczącego przyjaciela :smiley: Niech wszelkie upadki i urazy omijają Cię szerokim łukiem, a cierpliwość do nas nigdy się nie wyczerpała.
Pamiętaj: wiek to tylko liczba a nie stan umysłu!
- Najstarszy człowiek świata, Afro

Życzę Ci kolejnych odrzuconych urlopów mangowych, byś zawsze miała dla nas czas. Dziękuję Ci (!!) za wszystkie zakończone tytuły, które mieliśmy szansę zakończyć dzięki Tobie. Za każdy rozdział, króry powstał dzięki Tobie. Nie zmieniaj się, bo jest super!
Narushisu

Mam nadzieję, że kiedyś jednak wstąpisz na yerbę. :)
Wszystkiego najlepszego, kochany pracusiu! <3
Kenta

Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat niechże chleje nam!!!
Nikolett

Najlepszego, Aniołku :>
Ogórek

1. Adonis Next Door ch.15
2. Adonis Next Door ch.16
3. Domestic na Kanojo vol.03 ch.16
4. Domestic na Kanojo vol.03 ch.17
5. Ero Meruhen - Ningyohime vol.14 ch.28
6. L-DK vol.16 ch.61
7. The Bride of the Water God vol.10 ch.75

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.