Obrazek


Ktoś zamawiał gruszki z bierzmowaniem?

06.10.2018
Napisane przez: Nana
Obrazek W sumie to piszę do was pierwszy raz, nie wiem od czego zacząć. *Zabije Naru przy pierwszej okazji*. Jestem Nana, kiedyś działałam pod pseudonimem "Erika", ale czy kogoś to obchodzi? Jak kiedyś czytałam mangi dla pezyjemności to zawsze miałam głęboko kto co robił, byle było czytelne. XDDD Może to tyle z przedstawiania, ileż można XDD Długo zastanawiałam się, co mogę tu napisać. Pierwsza aktualka, a ja nie mam czasu jej zacząć. *nie zapomniałam, ok?* I do teraz nie wymyśliłam, więc to co czytacie to jedna wielka improwizacja zdesperowanej 16-latki, żeby być zabawna. TO STRESUJĄCE.

Gruszki z Bierzmowaniem! Brzmi super, nie? No i na tym się kończy moi kochani. To może zacznijmy od Gruszek! Rok 2018, z dnia na dzień temperatura spadła o DUŻO *nie wiem ile* Stopnii. Nikt się nie spodziewał tej klęski. Mroźna niedziela, godzina 8;23 *nie wiem która była*. Usłyszałam bieg po schodach, ja gdyby przepiegało po nim stado słoni. Z nienacka Pani M. *mama* wbija mi do pokoju.

-K. Szybko mi pomóż! - Byłam niesamowicie przerażona. No bo kto normalny wpada do pokoju z rana i zaczyna panikować? Nie uwierzycie jak bardzo byłam zdenerwowana, kiedy okazało się, że chodzi o GRUSZKI. TAK, G R U S Z K I. XDDDDDDDD Pani M. naobiecywała sąsiadką gruszek z naszego drzewa, że to hit. *więcej niż mamy* No w porządku, ale co to miało wspólnego z historią? Otóż to, że GRUSZKI ZAMARZŁY I SIĘ NIE NADAWAŁY DO NICZEGO. No i co począć skoro ślepe, biedne 60-latki nie otrzymają swoich obiecanych gruszek? Otóż te chciwe, za przeproszeniem, MENDY uzyskały nagłe uzdrowienie i zaczęły biec do tych biednych gruszek szybciej niż ja na wf. No bo jakże to gruszki miałyby się zmarnować? Co to, to nie! Więc zaczęły odbywać się zawody! Która nazbiera więcej? Pani X, Y czy Z?! Nie wspomnę już, że one naprawdę się już do nieczego nie nadawały, NIE MOGĄ SIĘ ZMARNOWAĆ I JUŻ. Bardzo ciekawie sie to oglądało, zwłaszcza, że chodziłam tym starym skur******* do sklepu po ziemniory, a one mają tyle siły co 5 chłopów. Zawody wygrała pani Y. Gratulacje! Otrzymała pani zapas zamarzniętych gruszek!

Bierzmowanko! Huraaaaaaa? Nope. Nie tym razem. Nie cieszy, kiedy codzinnie chodzisz do kościoła i siedzisz w nim do 20. No już nie wspomnę, że w sobotę siedziłam tam od 8 rano do 21! Moje ostatnie pare tygodni polega na: *uwaga, tu moja rutyna*
Pobudka: 6.20
Śniadanko? Nie ma czasu.
Lekcje do 16, a już nie wspomnę o tym, że wybrałam szkołę, która mnie nie interesuje.
O 17 jestem w domu.
Szybki obiad.
Kościół 18-20
Nauka.
TAK WYGLĄDAŁ MÓJ WRZESIEŃ, PRZYSIĘGAM. Zrobiłam w tym czasie jeden rozdział dla was. No to jest hit, że aż tyle udało mi się zrobić. Nie sądzicie? Piszę tą aktualkę w akcie desperacji, jedząc gruszkę i kując formułę na mszę :)
Podsumowując:
1. Nie ufaj sąsiadkom.
2. Zbierz gruszki zanim przyjdzie zmiana pory roku.
3. Nie ufaj mamie, mówiącej że stała się tragedia, bo chodzi o gruszki.
4. Szkoła to dno, ale przy Bierzmowaniu to pikuś.

5. Jeśli idziesz na 11 godzinne spotkanie w kościele, naładuj telefon do 100% i ściągnij gierkę.
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ, I PRZEPRASZAM, ŻE TO DNO TOTALNE. Wracam do nauki, ahoj!
/Nana.


1. 3D Kanojo vol.11 ch.40
2. Akaiito vol.03 ch.09
3. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.03 ch.14
4. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.04 ch.15
5. Ero Meruhen - Ningyohime vol.11 ch.21
6. Grainerie vol.02 ch.13
7. Neko to Watashi no Kinyoubi vol.02 ch.09
8. Stella to Mille Feuille vol.03 ch.10

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.