Obrazek


Aktu Leniwca Pospolitego

28.09.2018
Napisane przez: Mashiriko
Obrazek Yo!! Udało mi się uciec z Fantastycznej krainy, która mnie przetrzymywała, przez co nie mogłam robić mang (Tak, kraina lenistwa). Waa Narushisu bardzo się postarała nad nowym wyglądem stronki. Ta syrenka wręcz do mnie przemawia, więc i powracam ja, Nya! Pogoda na dworze jest taka, że nawet mój pies nie chcę się bawić, ani skakać co mnie naprawdę nieco zaskoczyło, więc Postanowiłam wreszcie podnieść 4 literki i zacząć coś robić! Udało mi się skończyć dwa rozdziały Shisunki Bitter Change.
Naru wraz z Vensis postanowiły mnie przycisnąć nie dając nawet w spokoju zjeść ukochanego kebaba z cielęcinką (Ale i tak mi się udało!).
Aach... naprawdę nie wiem co powinnam pisać w takich postach, jednak coś tu i tam skleiłam i nawiązałam do swojego dzisiejszego obiadu (Możesz napisać nawet o swoim kebabie z cielęciną, hihi).

Postaram się zawziąć i zacząć z powrotem robić mangi, także możecie ode mnie ich oczekiwać jeszcze więcej i więcej!
Z informacji ogólnych ogłaszam iż powoli kończymy tytuł "Boku to Senapi Tekken kousai", więc jesteśmy bardzo uradowani! ^^

Zachęcamy was do czytania rozdziałów z dzisiejszej aktualki, a ja w tym czasie lecę robić więcej rozdziałów! Życzę wam wszystkim miłego weekendu jak i spokojnego wieczoru. Więc do zobaczenia w następnej aktualce, w której dalsze wieści o mangach do skończenia!

PS od Naru: Polecam zajrzeć do zakładki "linki". Nikushimi ma zacny banner. Polecam tę grupę.


1. Adonis Next Door ch.14
2. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.03 ch.12
3. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.03 ch.13
4. Ero Meruhen - Ningyohime vol.10 ch.20
5. Naka no Hito Genome [Jikkyouchuu] v.07 ch.31
6. P to JK vol.02 ch.05
7. Stella to Mille Feuille vol.02 ch.09
8. The One vol.06 ch.35
9. Yuri na Watashi to Akuma na Kanojo (?) v.02 ch.07

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.