Obrazek


Szybki news xD

14.09.2018
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Miała to być ambitna aktualka, którą miał napisać ktoś inny. Dlatego postanowiłam coś sklecić na szybko. Mimo braku weny coś tam poleję jakąś wodę, byleby Was jakoś zachęcić do wpadania do nas częściej... albo i nie? Ogólnie jak widać nastąpiła mała zmiana kolorystyki na stronie. Oczywiście od 2 lat jest plan na zmianę strony internetowej, ale brakło nam informatyka, by tego dokonać. Na szczęście pewna wspaniała osóbka zgłosiła się jako chętna...
Chętna? Ale kto i na co?! Oczywiście nie chodzi o nie wiadomo co, lecz o stworzenie strony. Zadanie trafiło się naszej wspaniałej edytorce - UchihaGuren. W roku szkolnym postara się coś stworzyć. Nam zostaje trzymać kciuki, by poszło jej to jak najszybciej, bo co do tego, że wyjdzie ładnie mam 100% pewności. Szczególnie, że posiadamy same utalentowane duszyczki!

Przypominamy o stałej rekrutacji na KOREKTORÓW!!! Mamy ponad 100 zaległych tłumaczeń, które czekają na korektę. Pewnie zastanawiacie się teraz "to po kiego szukaliście tłumaczy"? Otóż tłumaczenia też są w tyle w stosunku do edycji, których mamy od roku liczbę 3 cyfrową. I tak sobie leżą i leżą... Czekają aż tłumacze i korektorzy znajdą dla nich czas. Nasi typesetterzy zapuszczają brody od braku pracy.

Zauważyliście, że przy nowych podstronach można dodawać reakcje! I nie trzeba posiadać konta, by móc jedną z reakcji wybrać. Oczywiście wyboru nie da się zmienić, więc klikajcie rozsądnie. Przy starszych niestety tej opcji nie możemy dodać, ponieważ byłoby to jednoznaczne z usunięciem Waszych komentarzy.

Chcemy powitać również w naszych skromnych progach nowe dusze: milckywayy'a (Edytora, Typesettera) oraz AkaneeX (Tłumaczkę)! Gratulujemy również awansu grupowego (nie mylić ze społecznym) dla Vensis, która od jakiegoś czasu w moim imieniu pogania nierobów motywuje kolegów do pracy. :)

Ostatnie i chyba jedno z ważniejszych info, które spotkały w ostatnim czasie naszą grupę, to nowy joint z grupą Phoenix Scans! Chodzi tutaj o mangę "Haikyuu!", którą będziemy od teraz wspólnie się zajmować. Manga ta będzie miała specjalne traktowanie i będzie wydawana poza aktualkami. Oczywiście w każdej aktualce, która pojawi się po wypuszczeniu kilku chapów tejże mangi pojawi się notka, że coś tam wrzucone było.

Koniec mojego plecienia, zapraszamy do czytania:


1. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.03 ch.11
2. Haikyuu! vol.10 ch.84
3. Naka no Hito [Jikkyouchuu] vol.07 ch.30
4. Stella to Mille Feuille vol.02 ch.08

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.