Obrazek


Esencja narcyzmu

01.06.2018
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Witajcie! Dzisiaj przemawiam do Was ja. I to za zgodą Shayde. Miałam przez dłuższy czas bana na pisanie aktualek, ponieważ było w nich za dużo mnie. A co za dużo to niezdrowo. W ogóle zacznę od tego, że mogłabym przysiąc, że Shayde napisała mi, że dawno nie było mojej aktualki i fajnie bym ją zrobiła. Przejrzałam archiwum wszystkich ostatnich rozmów z nią i okazało się, że jedynie mi się to gdzieś uroiło w bani, bo czegoś takiego nie było.

Na pewno wszyscy chcą wiedzieć co u mnie w moim wspaniałym życiu (taa, jasne). To powiem, że jutuby mnie zdradziły i oszukały! Oglądam sobie filmiki z Soy Luny 2, a przez autoodtwarzanie wskoczyły te z 3 sezonu i sobie tak zespoilerowałam, że głowa mała.

Obrazek

Ale są też fajne sprawy, np. to, że byłam w kinie na najnowszych Avengersach i Deadpoolu 2! Idealna okazja, by polecieć ze spoilerami, bo skoro ja mam spoilery... Ale nie będę taka niedobra. Ogólnie na Avengersach się odrobinę zawiodłam, ale deadpool został już definitywnie moim najukochańszym superbohaterem! Bo przecież kobiety lecą na niegrzecznych chłopców...

Obrazek

Ogólnie aktualka miała być o czymś związanym z mangami, skoro jesteśmy grupą mangową. Ale i tak nikt tego poza ekipą nie czyta, dlatego nic o mangach (poza listą rozdziałów poniżej) nie będzie.

Chociaż miałam nie pisać o mangach to po godzinnej przerwie dochodzę do wniosku, że w sumie jednak o nich napiszę! Spotkała nas jedna dobra wieść i jedna zła. Złą już ogłosiliśmy na fanpage, a mianowicie licencję do Satsuriku. Ale kilka dni później ogłoszone nowy plan anime, mojej najlepszej i najwspajniejszej mangi – Naka no Hito Genome! Już nie mogę się doczekać. Jaki głos będzie miał Akatsuki? A co z Pandą? Czy będzie wierne mandze? Czy wydawnictwo nam zabierze mangę? Tyle pytań bez odpowiedzi. Na razie zostaje jedynie cieszyć się i czekać. Na dodatek Amazon mnie zawiódł, bo nie dali podglądu najnowszego tomu w wersji kindle. O co chodzi? Ano o to, że wrzucają kilka pierwszych stron, by człowiek mógł zobaczyć, co w ogóle kupuje. A co to dla mnie oznaczało? Że miałam w idealnej jakości pierwsze, kolorowe strony mangi.

Obrazek

Tyle o mangach, wracamy do najważniejszego tematu – do mnie! Ostatnio byłam w kawiarni z kotami. W takiej kawiarni oferują ci wszystko, co oferuje normalna kawiarnia, ale wokoło Ciebie chodzą koty! Masa kotów! Ta wizyta nauczyła mnie, że zanim przyjdziesz do takiego miejsca, to najlepiej zarezerwować sobie stolik koło jakiegoś drapaka, leżaka, czy innego takiego, bo inaczej kotki raczej nie przyjdą, a Ty zmuszony będziesz do oglądania jak wszyscy wokoło miziają koteczki, a Ty nie. Ja miałam stolik na środku kawiarni, niby było obok łóżeczko, ale przez całą wizytę udało mi się zmacać tylko jednego kotka. T^T

Obrazek

Dzisiaj jest dzień dziecka. Prawdziwych dzieci nie mam. Mam za to 4 zmyślonych dzieci, dlatego życzę Wam, dzieciątka, wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta, a skoro wypłata jest 8 (bo 10 jest w niedzielę, hohohoho), to prezentów nie będzie. Dlatego moje kochane dzieci: Leny, Minachi, Surimo i Cosbi, bądźcie grzeczne i się uczcie, by potem być bogate i wysyłać mi w przyszłości pieniążki.

Obrazek

Wam, czytelnikom, również życzę wszystkiego, co najlepsze. Ponieważ każdy tak naprawdę jest dzieckiem. I każdy jak dziecko powinien cieszyć się z mojego prezentu, a mianowicie garści mang, specjalnie dla Was!
Na dzisiaj tyle, smacznego!

1. Arcana vol.10 ch.53
2. Arcana vol.10 ch.54
3. Arcana vol.10 ch.55
4. Arcana vol.10 ch.56
1. Goong vol.12 ch.77
2. Goong vol.12 ch.78
3. Goong vol.12 ch.79
4. Goong vol.12 ch.80
1. Goong vol.12 ch.81
2. L-DK vol.14 ch.56

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.