Obrazek

Melancholijnie?

24.06.2013
Napisane przez: Kanna
Obrazek Zabierałam się za aktualkę całą niedzielę. Tak długo, aż mnie nastał wieczór... i w końcu zasnęłam. Ale co się odwlecze, to nie uciecze! Po raz pierwszy mamy aktualkę nie-weekendową!
No, ale przyzwyczaiłam się do niedziel, za tydzień już powinno być normalnie xD
Widzicie ten powiew wiatru na obrazku? Tak, u Kanny sie ochłodziło. Nareszcie, myślałam już, że umrę w tym skwarze :| Nie lubię zimy, bo jestem strasznym zmarzluchem, ale cały tydzień w prawie 40 stopniach, to dla mnie za dużo.
No dobra, jednak zamknę okno, bo już mi zimno. Mogłoby padać, lubię deszcz. A do tego mam taki śliczny deszczowy obrazek na aktualkę :D
Dzisiejsza aktualka będzie krótka, dopadł mnie smutek i się odczepić nie chce, a po co mam Was tym męczyć :) Wolę aktualki pisane w głupkowato-prześmiewczym tonie, a się do tego teraz nie nadaję xD

I kiedy te sesje się wreszcie skończą :| Pożarły mi Saku, Shayde też nie ma czasu. Tsu dzielnie walczy, ale jeszcze dwa tygodnie :< Podobnie jak yamiś i Beatas (chociaż dzielnie robi Kimi ga Suki, w drodze kolejny chapek!). Za to Sil właśnie wywalczyła ostatnie wpisy i ma troszkę wolnego od studiów, w związku z czym ciężko pracuje na rzecz sumi :D Nie to, co ta Kanna. Leni się całymi dniami. Karcia za to postanowiła uczyć się japońskiego :O Trzymajmy wszyscy kciuki, kształci nam się tłumaczka! Hoho :D Kikari ledwo odzyskała internet, a Baquś... jak to Baquś, tylko imprezy mu w głowie :P No dobra. Były mu w głowie, póki nie zachorował. Jak można zachorować w lecie?

No dobra, obgadałam już wszystkich (pewnie zaraz dostanę zażalenia na gg xD), więc z czystym sumieniem mogę zaprosić Was do pożarcia rozdziałów :) Smacznego~!

1. 3D Kanojo vol.1chap.3
2. Nobody Knows vol.3chap.12
3. Sayonara Piano Sonata vol.2chap.11

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.