Obrazek


Idę na plażę, na plażę i dupę smażę…

04.06.2017
Napisane przez: Nakato
Obrazek Oświadczam, że można korzystać z cudownej zimnej wody nad morzem. Do umycia swojego zadka jest najlepsza XD A tak serio... właśnie wróciłam z nad morza... Nie powiem gdzie mam piasek... Zimno, piździ i chcę mi się jeść.Tak, to moje standardowe marudzenie. Dochodzę do wniosku, że cały czas gadam ;-; Co jest ze mną nie tak? Odwieczne pytanie. Piszę na ostatnią chwilę, także nie zgłoście się na to, że jest krótka, bo w między czasie robię rozdział. Szykujcie się, że za niedługo wyjdzie kolejny rozdział Jigoku.

Aaa… A tak w ogóle to SIEMKA! To już czerwiec! Oceny poprawione? O.o U mnie tak w połowie… Nooo, ale nie wiem czy poprawie, bo jakoś szczególnie nie chcę mi się zaliczać z geografii XD Zobaczy się. Czas zacząć dbać o formę, ale LENIENIE się jest lepsze niż bieganie w tą i w tamtą. Nie?
Skończyłam w środę próbne matury z poziomu podstawowego… Tragedii nie ma i dupy nie urywa :3

Pogoda mnie dobija… cały czas pada. A ja mam wenę do grania w Simsy, ale mi muuulą… Także nie chcę mi się. Ludzie mnie dobijają… swoją głupotą itd., zwłaszcza moja klasa, ale mniejsza z tym. Przyjmuję na tacy od was komentarze, bo chcę coś poczytać. Przygotowuję referat na temat Japonii, jak macie jakieś informacje to piszcie. Nie zapominając… Dzisiaj są Zielone Świątki, pamiętajcie o brzózce :3 Zostawiam was z tą aktualką i ZA DWA TYGODNIE WAKACJE! Miłego dnia :*1. 3D Kanojo vol.06 ch.21
2. Grainerie vol.02 ch.10
3. Princess Nightmare vol.02 ch.08
4. Yamamoto Zenjirou to Moushimasu vol.05 ch.19

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.