Obrazek


Dzień Uwielbienia!

13.05.2017
Napisane przez: Narushisu
Obrazek "Cóż za intrygujący tytuł" - można powiedzieć. Nawet nie trzeba się zastanawiać, by domyślić się, który to narcyzek dobrał się do aktualki! Dedykuję ją dla Shayde, która robi się czerwona jak truskawka, gdy tylko widzi ile uwielbienia może się pojawić od kogokolwiek do samego siebie. Pewnie jest jej teraz ciepło, a krew w niej buzuje, mrr. xD O dziwo aktualka nie będzie o mnie, ale część samouwielbienia musiała się pojawić. Bo skoro mówię, że będę czcić i wielbić naszą grupową Boginię (mnie), to znaczy, że tak będzie! Słowna muszę być, bo co by powiedzieli o mnie inni, gdym robiła co innego, a co innego mówiła?! Skoro to już jasne, to czas przejść do deseru!
Ostatnio przeczytałam zdanie, które brzmiało: "Wiesz, że prawie zettai mamy end?". Po tym jak dotarło to do mnie, to sama nie wiedziałam, co zrobić! Jak to?! Koniec?! Otóż z jednej strony tak, a z innej nie. Kończy się taka niby podstawa Zettai'a. Na tym Sil chciała zakończyć pracę przy tym projekcie, bo ilość rozdziałów z dnia na dzień coraz bardziej się mnoży! Ale nie zgadzam się z tym! Jestem winna tego, że robimy tak pomału, więc postanowiłam poprawę. Jak u księdza na kolanach. Nie będę już się lenić (w tej sprawie, oczywiście xD)! Czas zabrać się za pas i zacząć tłumaczyć jak głupia. Oczywiście projektów miliony, częste marudzenie od ludzi, że za wolno. A życie ucieka.

Pamiętam jak jeszcze chwilę temu byłam w gimnazjum i zaczynałam uczyć się (tak, uczyłam się sama!!) zajmowania się mangami. A teraz jestem starą, 22-letnią Boginią. Mimo tego, co mogłoby się Wam wydawać, nie jestem nieśmiertelna, a czas leci nieubłaganie. Ludzie się zmieniają, wszystko w około się zmienia. Moje dwie najbliższe znajome. Jedna - częsty bywalec dyskotek, częsty zmieniacz chłopaków, szalona, nie do zatrzymania - znalazła sobie faceta. Jest jak normalna kura domowa!! Nikt się nie spodziewał, ale takie rzeczy się zdarzają!! W dodatku ten facet w ogóle nie jest w jej typie, jeśli chodzi o urodę. Wybrała sobie mężczyznę ze wspaniałym charakterem! To możliwe! Kolejna z nich, którą idealnie opisze określenie "Księżniczka ciemności", postanowiła pofarbować sobie całe włosy na jasny, pudrowy róż! Dużo tych wykrzykników, wiem. Ale po prostu nie potrafię wyjść z szoku. Jednego dnia życie leci jednym torem, a kolejnego leci w zupełnie innym kierunku. Jest na to o wiele więcej przykładów, ale w sumie to nie o tym miałam pisać. Rozgadałam się...

Za chwilę okaże się, że sama nie wiem, co robię na tym świecie, będę podpierać się laską i zastanawiać się nad tym, czy życie mogłabym przeżyć lepiej, niż przeżyłam. Jednych rzeczy będę żałować, z innych będę dumna. To pewne. Tak jak to, że niedługo znikną gimnazja. Cieszycie się? Ja się zastanawiam jak teraz będą gimbusów nazywać, skoro gimbaza znika. xD Ale po dłuższych przemyśleniach, to mogłabym nie być w gimnazjum, nie był to za ciekawy okres w moim życiu. Oczywiście poza rozpoczęciem pracy nad mangami! Tego nigdy nie będę żałować. Te godziny lampienia się w monitor, te chwile, w których człowiek nie może przestać się uśmiechać, ponieważ pojawił się nowy komentarz do mangi, przy której się pracowało. Tych pochwał. Nawet cieszę się z wylanych łez. Ze złośliwych komentarzy i ludzi, którzy starali się wyjść na przeciw. Bo dzięki temu nauczyłam się wielu rzeczy. Teraz patrzę się z góry na tych, którzy chcieli dla mnie źle, bo wiem, że oni się nie ruszyli ani o krok. A ja jestem daleko na prowadzeniu. Chociaż z dwojga złego, jak każdy narcyzek wolę te pozytywne komentarze, bo to one dają najwięcej siły i motywacji do działania.

Raz usłyszałam, że skoro nie masz motywacji, to nie rób. Ale to nie o to tutaj chodzi. Jak nie masz motywacji, to ją znajdź!! Ja znajduję ją w Was. Czekam na Wasz odzew. Bo wiele mang powstaje dzięki mojej małej pomocy, a jak się lenię, to nie tylko grupa cierpi, ale i Wy!

A teraz czas na ogłoszenie:OGŁOSZENIESZUKAMY KOREKTORÓW!!


RÓŻ DLA PRZYKUCIA UWAGI!


MĘŻCZYZNA, KOBIETA,

KTOKOLWIEK!

NAWET KOSMITA SIĘ NADA!!


SZUKAMY KOREKTORÓW

I KOREKTOREK!!


Rekrutacja otwarta, jak można zauważyć. Zapraszamy, buźka, papa. ;*

1. Boku to Senpai no Tekken Kousai vol.01 ch.02
2. Bloody Cross vol.02 ch.09
3. Merikuron no Namida vol.01 ch.02
4. Shinrei Tantei Yakumo vol.04 ch.17

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.