Obrazek

Dwie aktualki

26.02.2016
Napisane przez: Narushisu
Obrazek Dzisiaj przed Państwem aktualka, ale tak naprawdę dwie! Dlaczego tak dziwnie? Gdyż aktualka będzie podzielona na część przeznaczoną dla letnich i część dla tych, którzy nimi nie są. Pierwsza taka w historii aktualek, więc to w sumie jak święto. Dawno nie pisałam niczego, więc się stęskniłam.
Poza tym trzeba świeżakom pokazać, że aktualka to musi trochę literek w sobie posiadać. XD

Dzięki tego, że w naszej grupie każda osoba ma możliwość napisania czegoś od siebie, jesteście w stanie poznać nas bliżej. Czuję, że dzięki temu widzicie, że też jesteśmy (dziwnymi, szurniętymi? Nieważne!) ludźmi. Ale jednak każdy w swoich oczach może wydawać się inny, niż naprawdę jest. Poza tym nikt nie będzie się sobą chwalił, ani nic takiego, bo w sumie nie wypada. Dzisiaj w części nieocenzurowanej pojawi się kilka ciekawostek o ludziach, którzy się u nas pojawiali, bądź nadal pojawiają.

Zacznę od tego, że na samym początku byliśmy grupą 5-osobową z 10 projektami (co i jak dokładniej można zobaczyć w zakładce su~mi). Na chwilę obecną jest ponad 25 osóbek i milijony projektów! Dokładniej 89 z czego 12 jest zrównanych z anglikami i około 10 brakuje tylko jednego chapa, by zakończyć, lub zrównać. Czyli w sumie „trwających” jest około 60! Czyli tak jakby na jedną osobę w grupie przypadają dwie mangi. Jak dla mnie to niedużo. ;D

Dobra. Czas na deser!!

Aktualka początkowo miała dotyczyć zmiany czasu z zimowego na letni. Nudny temat, co nie? Ale jak rozmawiałam o tym z moimi koleżankami z pracy, to żadna nie wiedziała dlaczego tak się dzieje! Dlatego, dla dobra przyszłego pokolenia, postanowiłam, że Was oświecę, o ile tego nie wiecie!

Ale jednak tego nie zrobię, bo w sumie będzie to nudna aktualka, a tego nie chcę. Dziś czas na pośmieszkowanie. A jeżeli ciekawi Was zmiana czasu, wystarczy poczytać w googlach!

Czas na tę śmieszniejszą część!

Obrazek


A oto przykładowa komunikacja na linii korektor-tłumacz. Jakby kogoś zżerała ciekawość kto jest wspaniałym autorem tego tekstu i po umamamie nie domyślił się, że to Goong, to przyznaję się do grzechu! xD

Obrazek


Minachi udowadnia, że ma rację.

Obrazek


Rozkminy dotyczące Naka no Hito. Dla niewtajemniczonych, jest jedna scena, w której dziewczyna mówi o sobie w formie męskiej i nie wiadomo jakiej jest płci, bo słowa mówią co innego, a wygląd jeszcze innego.

Obrazek


Oczywiście w grupie miłości nam nie brak!!

Obrazek


Sil zajmuje się creditsami. A co się dzieje kiedy w mange zmieniła się ekipa, aktualkę trzeba zrobić? W dodatku mam dowody, że pewna osoba powstała ze mnie! xD

Obrazek


Jakby miłości było za mało, to, proszę, kolejna porcja!

Obrazek


Szukanie motywacji i odpowiedź Sil na pytanie "Co mam teraz tłumaczyć?". Ha, ha, ha... Ha... Ha... Haaa... [*]

Obrazek


W razie gdyby ktoś jeszcze nie zdecydował się czytać "Naka no Hito". Czyż Akatsuki nie jest uroczy?

Obrazek


Jedna z naszych członkiń ma dwie jaźnie. Oto kolejny dowód na istnienie "Haruki". Jak widać, Haruka nie czyta ze zrozumieniem lektur. xD

Obrazek


Przy robieniu jointów z innymi grupami najważniejsze jest zaufanie. Ach, ten Hayuki z Maneki-Neko. <3

Obrazek


Reklamy w mangach? No coś wy! Jasne, że nie!

Obrazek


Wspominałam kiedyś, że nasza Shayde tłumaczyła kiedyś teledyski na youtube? xD

Obrazek


Oczywiście nie może tu zabraknąć jakiegoś ckliwego cytatu z internetu, który do mnie przemawia!

Obrazek


Oczywiście moje życie miłosne z Shayde jest widoczne nie tylko przez nas dwie. Sil ładnie je ukazała obrazkiem.

Obrazek


Coś ma trafić do aktualki? Nieee! Nie trafi! Walk przecie nie chcemy!

Obrazek


Dbamy o Was, ale odpoczynek jest równie ważny, byśmy mogli nabrać sił na kolejne rozdziały!

Obrazek


Ostatni obrazek w tej części ukazuje moją miłość do innej z grup, z którymi mamy jointy. A mianowicie Senchy Project. "Kto mieczem wojuje[...]". :)

Obrazek

Jest po 22, dlatego pojawia się pozwolenie na niecenzuralne treści w aktualce! Poniżej po naciśnięciu cenzury pojawią się nieodpowiednie dla młodszych czytelników treści. Dlatego jeśli nie masz 18 lat - przewijaj dalej!I po chwili przerwy wracamy do aktualki! Niżej zobaczycie kilka ważnyc informacj. Ale najpierw pojawi się coś szokującego. Jedna z naszych mang o zacnym tytułe "L-DK" (nie ma jej dzisiaj) została otagowana jako +18. Dlatego ci niewinni czytelnicy powinni pożegnać się z tytułem. Możecie obwiniać tylko autorkę! To wcale nie dlatego, że zaczęła tłumaczyć to Karuta, która robi hentai z każdej mangi jakiej się tknie. Nie tym razem.

Ostatnio dołączyło do nas parę nowych osóbek (z 4?). Ale dokładniej przedstawi ich ktoś inny, bo jeszcze nie każdy napisał kilku zdań o sobie, a ja jestem za leniwa, by pisać o tak później porze po ludziach i pytać się jakie chcą nicki w grupie. (Jakby nie było, to mówimy do siebie po imieniu z tymi ludźmi póki co. Nie ma żadnego „ej, ty”. Serio!)

Jest też kolejne ważne ogłoszenie! Pamiętacie mangę „QQ Sweeper”, którą przejęło Waneko? A pamiętacie kto się tym zajmował jak jeszcze było „za darmoszkę”. Jeżeli nie pamiętacie, to Wam podpowiem – Nikushimi! Ostatnio, niestety, ta grupa przestała istnieć. Ale to nie czas na smucenie się! Bo nie chodzi o upadek, lecz o fuzję – połączenie się dwóch grup. Sencha Project. Duża, stara grupa, która ma z milion lat, a dziewczyny z Nikushimi w sumie były również w Senchy. Dlatego pomysł fuzji. I mamy teraz dwa w jednym! Obie grupy się połączyły i od teraz nasi dżointowspółpracownicy będą jeszcze bardziej silniejsi!

Sencha Project - link do strony grupy


Zresztą, zobaczcie sami. A jak nie znacie żadnej z dwóch połączonych grup, to dzień, by poznać, bo naprawdę warto. :)

A teraz czas wrócić na ziemię zwaną Sukoshi Kurushimi. To chyba właśnie my. Nom. To my. "Rozdziały! Domagamy się rozdziałów!" To właśnie krzyczą głosy w mojej głowie. Muszę się ich słuchać, bo inaczej miewam bóle głowy i poranne mdłości. Serwuję Wam porcję rozdziałów:

1. 3D Kanojo vol.06 ch.20
2. Arcana vol.05 ch.29
3. Ookami-heika no Hanayome vol.08 ch.39
4. Shinrei Tantei Yakumo vol.04 ch.16

Obrazek

comments powered by Disqus
 
stat4u
Html&Design: Kanna, based on: Alpha Studio.